Pasquale Bruni Mücevherleri…

Yaratıcısının vücudunun ve ruhunun birleştiği noktada ortaya çıkan eşsiz mücevherler… Pasquale Bruni’nin hikayesi, yani  yıllar önce başlayıp günümüze uzanan bir profesyonel gelişimin, yaşamsal ve sanatsal ilhamın…

Genç bir adam olan Pasquale Bruni mücevher dünyasına ilk adımını uluslararası mücevherciliğin merkezi olan Valenza Po’nun atölyelerinde attı. Kısa zamanda mücevher sanatının ince tekniklerini ve sırlarını kavrayan Bruni, mücevher dünyasına damgasını vuracak seçkin ve özünde detaya gösterilen özenin yattığı bir sanatsal dokunuşun temellerini attı.

Henüz 20 yaşındayken, ilk bakışta O’nun sıradışı yeteneğini ve nadir rastlanan yaratıcı içgüdülerini gözler önüne seren ilk koleksiyonlarını üretti. Pasquale Bruni kariyerine 5 takım arkadaşı ile birlikte 1976 yılında başladı ve Gioielmoda adında el sanatları üzerine bir şirket açtı. Bu parlak bir kariyerin ve güçlü kişiliğe sahip bir markanın yükselişinin ilk sinyallerini verdi. Sade ve benzersiz şekiller, pırıl pırıl parlayan ve ender bulunan kıymetli taşlar, göze çarpan ve sıradışı fakat uyumlu tasarımlar Pasquale Bruni koleksiyonlarının karakteristiğini oluşturuyor. Her dönem moda, sanat ve dizaynın tercümanı olan Pasquale Bruni mücevherleri modernlik, zarafet ve nezaketi yansıtıyor.

“2014 yılında; Jennifer Lopez (American Idol), Juhmpa Lahiri (71st Venice Film Festival), Sarah Silverman (Emmy Awards), Ornella Muti (Chi magazine) ve Simona Ventura (Miss Italia 2014) tüm etkinliklerde Pasquale Bruni’nin mücevherlerini kullanacaklar.”

Jennifer Lopez

Ornella Muti

Sarah Silverman

Isabella Ragonese

Isabella Ragonese

Jhumpa Lahiri and Eugenia Bruni

Ornella Muti

Simona Ventura

KAYNAK 

http://www.womenist.net/

About author View all posts

Permun