AUDI WORTHERSEE PERFORMANCE ELECTRIC BICYCLE

Yenilikçi teknolojileri ve muhteşem tasarımıyla gözleri üzerinde toplayan bu bisiklet, elektrik sayesinde şehir için taşımacılığında devrim yaratacak.

Audi, yeni konsepti olan E-Bike Wörthersee ile etkileyici bir bisiklet deneyimini bisiklet düşkünlerine sunmaya hazırlanıyor. İlk aşamada prototip olarak hazırlanan Audi bisiklet, karbon gövdesi, 2.3 kilowatt / 3 HP elektrik üretebilen lityumpilleri ve saatte 80 kilometre hıza ulaşabilen özellikleriyle bir bisikletten çok daha fazlasını sunuyor.

Karbon fiber alaşımlı gövde ile 1.6 kilo ağırlığı ile son derece hafif olan E-Bike, 250 nm tork sağlayan 3 beygirlik elektrik motora sahip. 3 farklı sürüş özelliğinin bulunduğu Audi E-Bike’ı sadece pedallar ile sürebildiğiniz gibi, hiç hareket etmeden sadece elektrik motoru ile de kullanabiliyorsunuz.

Akıllı telefon üzerinden de WiFi ile kontrol edilebilen bisiklet, pedal modun da kendini şarj da edebiliyor. Bisikletin elektrik motoru 2.5 saatte tam şarj olabiliyor.Audi-Worthersee-Performance-Electric-Bicycle-2

Audi-Worthersee-Performance-Electric-Bicycle-3

Audi-Worthersee-Performance-Electric-Bicycle-4

KAYNAK

About author View all posts

Permun