SEIKO ASTRON GPS Solar Kronograf 19 Eylül’de, tüm dünya ile aynı gün Türkiye’de…

Uydu üzerinden zaman dilimlerini otomatik ayarlıyor.

Seiko Astron GPS Solar Kronograf 19 Eylül’de, tüm dünya ile aynı gün Türkiye’de satışa sunuluyor. Ve bu özel saat Bursa’da sadece PERMUN’da.

Seiko, dünyadaki zaman dilimlerinin tümünde kendini ayarlayabilen özelliğe sahip Astron GPS Solar koleksiyonunu, daha küçük, daha kolay, daha çok renk ve kronograf özellikli 8×82 kalibreli modelleriyle genişletti.

Sadece ışık yeterli.

Yeni Astron kalibre, kalibre 7X52’nin temel teknik özelliklerini taşıyor. Sadece ışıktan aldığı enerji ile GPS ağına bağlanıyor ve sadece tek bir düğmeye basarak dünyadaki zaman dilimlerinin tümüne kendini ayarlıyor. Yeni Astron koleksiyonunda 8 farklı model bulunuyor. Bunların dördü çelik ve diğer dördü sert kaplanmış titanyumdan üretildi.

Mavi, beyaz kadran Astron GPS Solar Kronograf’ın, klasik siyah kadran dışında, mavi ve beyaz kadran seçenekleri de bulunuyor. Toplantıda ayrıca, bu yıl sınırlı sayıda üretilen ‘Limited Edition Astron’ modeli de tanıtıldı. 7 bin adet ile sınırlı sayıda üretilen modelin arka kapağında seri numarası bulunuyor.

KAYNAK

About author View all posts

Permun