EVİNİZ KADAR RAHAT VE LÜKS BİR KARAVANA SAHİP OLMAYA NE DERSİNİZ?

Bu karavan bildiklerimizden çok farklı… Lüks bir daireden ise neredeyse farksız… Dünyanın en pahalıları içinde yer alan karavanın fiyatı ise 1 milyon doları geçiyor.

Global Karavan Teknolojileri firması, lüksü ve karavan teknolojilerindeki gelişimi çok ciddiye almış. Bu karavan; 10 metre uzunluğunda ve açıldığında ise 8 metrelik bir genişliğe ulaşıyor. Kullanılan karbon fiber alaşımı sayesinde oldukça hafif ve aynı zamanda son derece güvenli. Bu modeli geliştiren mühendislerin havacılık ve motor sporlarında tecrübeye sahip olmaları, karavanın farklılıklarının nereden geldiğini çok net olarak gösteriyor.

Prototipin ortaya çıkması tam tamına 7 ay sürdü. 6 kişinin uyuyabileceği yer ve 8 kişinin oturabileceği bir salona sahip olması ile son derece etkileyici bir görünüme sahip. Banyo ve mutfak tam boy dolaplar ile döşenmiş durumda. Dolayısı ile uzun yolculuklarda inanılmaz avantajlar sunuyor.

Gelişmiş kontrol sistem özelliklerine sahip bu karavanadan almayı düşünüyorsanız eğer şimdiden sıraya girmenizde fayda var..:)

Lüks Karavan

Lüks Karavan

Lüks Karavan

 

 

About author View all posts

Permun