La Residence, Franschhoek

Lüks Tatil konusunda uzmanlaşmış olan Conde Nast Traveler, dünya genelinde yaptığı araştırmalar ile oda sayısı en fazla 20 olan 2014 yılının en özel ve küçük oteller için yapmış olduğu çalışma sonuçlarını açıkladı. Bu sonuçlara göre La Residence, Franschhoek % 99,2 oy oranı ile ankete katılanların birinci tercihi oldu.

Akdeniz kıyısında Franschhoek’te yer alan La Residence tipik akdeniz havasına hakim ve aynı zamanda üzün yetiştiriciliğinin ve kalite şarapların yapıldığı en önemli bölgelerden birisi.

Cape Town’a 45 dakikalık mesafede olan Franschhoek’te 40’tan fazla şarap ile ilgili malikaneler yer alıyor. Bu bölgede aynı zamanda eğitsel amaçlı şarap tadım çalışmaları da yapılıyor.  Aynı zamanda dünyanın en güzel plajlarına sahip ve geceleri harika eğlenceler sunan farklı pek çok yere sahip.

La Residence araba ile Franschhoek’ten 5 dk gibi kısa bir sürede ulaşabiliyorsunuz. Cape Town uluslararası havalimanına ise araç ile en fazla 45 dk içinde ulaşabiliyorsunuz. Bölgede sıcaklık en düşük 15 derece ve en yüksek ortlaması ile 29 derece civarında.

16 farklı oda tipine sahip bu şirin ve lüks otelde, tüm odalar farklı tasarım ile oluşturulmuş ve gerçekten hepsi son derece muhteşem dekorasyona sahip.

Çok farklı aktivitelerin yer aldığı bu harika yerde sıkılmak mümkün değil. Aynı zamanda evlenmek isteyen çiftlerinde en çok tercih ettiği mekanların başında geliyor.

Eğer çocuklarınız var ve onların yanınızda olmasını istiyorsanız, La Residence yine sizlere harika olanaklar sunuyor.

La Residence, Franschhoek

La Residence, Franschhoek

La Residence, Franschhoek

La Residence, Franschhoek

La Residence, Franschhoek

http://www.laresidence.co.za

About author View all posts

Permun