OMEGA De Ville Prestige “Butterfly”

De Ville Prestige “Butterfly” doğanın cazibesinden ilham alan saat. Doğadaki güzelliklerden esinlenilerek ortaya çıkarılan ve kelebek motifleri ile bezenmiş büyüleyici güzellikteki OMEGA De Ville Prestige “Butterfly”, OMEGA’nın Prestige ailesine katılan en yeni modeli.

Üzerindeki göz alıcı kelebek motifleri ise popüler Çin kültüründeki aşk ve uzun ömrü simgeliyor. Kalıcı bir dokunuş De Ville Prestige “Butterfly” oleksiyonundaki saatler şık ve abartısız tasarımı ile ön plana çıkıyor.

Göz alıcı kadranlar De Ville Prestige “Butterfly” ince detaylara sahip üç farklı kadranla sunulmakta. Modellerin bir kısmı sedef kadran ve kadran üzerinde saat 7 ile 8 arasında pırlanta işlemeli bir kelebek ile süslenmişken bazı modeller ise beyaz sedef arka plan üzerine transfer tekniği ile işlenen mat kelebek motifleri ile bezenmiş. Üçüncü tasarımda ise – sadece kuartz makineli olan modellerde – gümüşi veya şampanya kadran üzerine kelebek motifleri, dairesel fırçalı bir görünüm sağlayan özel ramolayaj tekniği ile işlenmiştir. Tüm kadranlar sekiz ya da dokuz adet pırlanta ile tamamlanmıştır.

OMEGA De Ville Prestige “Butterfly”

Büyüleyici altın ve göz alıcı paslanmaz çelik De Ville Prestige “Butterfly” koleksiyonundaki saatler 18K beyaz, kırmızı ya da sarı altın, paslanmaz çelik veya mükemmel güzellikteki çelik ve 18K altın kombinasyonu alternatifi ile hayranlarının beğenisine sunuluyor. Üç farklı ebatta üretilen (36.8 mm, 32.7 mm ve 27.4 mm) bu modeller sedef görünümlü fırçalanmış saten beyaz deri kayış ile birlikte tercih edilebilirken; daha küçük ebattaki modeller ise aynı zamanda kasa ile uyumlu metal kayış ile birlikte tercih edilebiliyor.

Devrim niteliğinde bir makine…

OMEGA De Ville Prestige “Butterfly”

Büyüleyici güzellikteki De Ville Prestige “Butterfly” modelinin kalbinde ise, Co-Axial maşanın ilk tanıtıldığı ve saat üretiminde bir devrimin sinyallerini veren otomatik makine Co-Axial 2500 kalibre bulunuyor. 27.4 mm modellerde ise 1376 kuartz kalibre kullanılmış.

OMEGA De Ville Prestige “Butterfly”

About author View all posts

Permun