MEISTERSINGER NEO NQ208

Herkesin gün içinde yaptığı ve her gün tekrar eden bazı alışkanlıkları parajumpers sale vardır. Mesela, sabah kalkınca ilk iş olarak çayı demlemek, kahveyi hazırlamak veya ılık bir duş almak gibi… MEISTERSINGER NEO NQ208

Ya da güne zinde başlamak için yapılan egzersizler. Zorunlu olduğumuzdan değil, yapmaktan zevk aldığımız için her gün tekrarlanan, yalnızca bize ait olan ve bizi biz yapan. Bu alışkanlıklar, dakikalar ve saniyeler ile ölçülemez, aceleye getirilmez. Hızla akıp giden hayatın ve sürekli değişen koşulların içinde bizi parajumpers sale sakinleştirir, kaotik yaşamdan uzaklaştırır ve bizi hayata bağlarlar.

“Güzel şeyler zaman alır ve özveri ister” diyor Meistersinger. Bir Meistersinger sahibi, güzel anların keyfine vararak yaşamanın zevkini bilir. Asla aceleye getirmez ve hayatı kendi istediği gibi yaşar.

Sadeliğin Zerafeti

Açık mavi, beyaz ve altın rengi tonlarından oluşan kadran modelleriyle “NEO Q” serisi Meistersinger’in tek Quartz makineli modellerden oluşan koleksiyonu. Tek ibresi ve tarih göstergesi olan bu zarif modeller yazın yanık tenlerde oldukça şık duracak. O gün giyilen kıyafetin rengine göre, modelle birlikte verilen yedek kayış da evden çıkmadan kolayca değiştirilebiliyor. 36 mm çapında ince kasalı olan bu model, bombeli mika bir cama sahip.

parajumpers sale

About author View all posts

Permun