FREDERIQUE CONSTANT – Düğün, Yıl dönümü, Nişan ya da iki kalp bir arada attığında…

İsviçreli saat üreticisi Frederique Constant çiftlerin paylaştığı tutkuyu yansıtan yeni seri saatlerini tanıtmaktan büyük memnuniyet duyuyor. Yeni Index Automatic çiftlere özel koleksiyon inanılmaz fiyatlarıyla da ön plana çıkan dört nefes kesici modelden oluşuyor.

Modellerin tümü saatte 28,800 titreşim yapan ve 38 saatlik power reserve sunan otomatik FC-303 kalibre ile donatılmıştır. Erkek modelleri 5 ATM su geçirmezlik sunarken kadın modelleri 3 ATM su geçirmezlik sunar.

FC-303MPWN1B6B/FC-303MPWN1B3B (erkek versiyonlar) ve FC-303WN5B6B / FC-303WN5B3B (kadın versiyonlar) elle cilalanmış, parlak çelik kasa ile bilezikleri veçelik altın detaylarıyla göz dolduruyor.Frederique Constant

27.5 mm çapındaki kasa ölçüsü ile kadın saatleri, en narin bileklere bile rahatça uyum sağlıyor. Şık sedef kadran üzerinde saat 3 hizasında yer alan takvim penceresi ve elle uygulanmış çelik/altın kaplama indeksler itina ile yerleştirilmiştir.

50 mm çapındaki erkek modelleri ise gösterişli gümüş kadrana sahiptir. Tüm modellerde saat, dakika, saniye ve takvim fonksiyonları mevcuttur.

Eğer siz de kalbinizin daha hızlı atmasını sağlayan o özel kişiyle ömrünüzün kalanını paylaşmayı hayal ediyorsanız; onunla tıpkı akıp giden değerli zamanınızı paylaştığınız gibi yeni Frederique Constant Index saatlerinizi de paylaşıyor olmak romantik bir fikir olacaktır!

Frederique Constant

About author View all posts

Permun