RAYMOND WEIL’IN ÖLÜMSÜZ DEĞERİ, MR.RAYMOND WEIL ONURUNA

Ünlü İsviçre saat devi Raymond Weil, markanın kurucusu ve Onursal Başkanı Sayın Raymond Weil’i, ölümünün 1. Yıl dönümünde kendisine özel tasarlanmış ve sadece 100 adet üretilen özel saati ile anıyor.

70’li yılların sonunda markaya adını veren kurucusu Raymond Weil saat markasını yarattı. Raymond Weil ileriyi gören bir insandı. Yarattığışirket yaklaşık kırk senelik dönemde

uluslararası bilinirlik kazandı. Raymond Weil markası, Raymond Weil’in ailesine kalan bir miras. Ölümünden sonra şirketin CEO’su olarak göreve getirilen torunu Elie Bernheim’da bugün şirketi tıpkı Raymond Weil gibi cesur ve bağımsız ruh ile yönetiyor.RAYMOND WEIL-MAESTRO MR.RAYMOND WEIL-49.900 TL

Raymond Weil saatleri, yüksek kalite, güvenirlik ve İsviçre saat yapım geleneğine sadık kalınarak tasarlanıyor. Maestro Mr. Raymond Weil modeli de geleneğine saygı duyan ve hayatını mesleğine adayan Raymond Weil’in anısına özel olarak tasarlandı.

COSC Sertifikalı ve 100 adet üretilen bu özel saat, 45 mm çapında 18 ayar rose altın cazibeli kasası, gümüş kadranı ve takometrik ölçekli yuvarlak bezeliyle dikkat çekiyor. Mavi renkteki saat göstergeleri ile orijinalliğin yanında zarif bir görünüm sunan modelin kadranında saat 3 yönünde saniye göstergesi, saat 6 yönünde çift zaman göstergesi, saat 9 yönünde dakika göstergesi, saat 12 yönünde ise Raymond Weil’in imzası yer alıyor. Saatin kahverengi deri kayışı ve kadranı  kasası ile muhteşem bir uyum oluşturuyor. 42 saat güç rezervli mekanik makinenin COSC Sertifikalı Kronometresi bulunuyor.

KAYNAK

About author View all posts

Permun