WATCH&WONDERS

Richemont Group’a ait markaların fuarı olan SIHH’i uzak doğuya taşıyan “Watch & Wonders” geçen yılın başarılı organizasyonundan sonra bu yılda kapılarını 2. kez Hong Kong Kongre ve Sergi Merkezi’nde 29 Eylül ve 2 Ekim 2014 tarihlerinde gerçekleştirdi.

Geçen yıl birincisi düzenlenen Watch & Wonders’ın başarısının ardından organizasyon artık geleneksel hale gelerek bu yıl da hayata geçirildi. Saat ve mücevherdeki son yenilikleri görmek için profesyonel, basın ve iş ortaklarından oluşan 16.000 ziyaretçi Asya’ya özel düzenlenen bu organizasyonda bir araya geldi.

Watch&Wonders, Asya-Pasifik, Avustralya, Hong Kong, Endonezya, Kore, Makao, Çin, Malezya, Filipinler, Singapur, Tayvan, Tayland, Vietnam olmak üzere çok özel bir pazarı hedefleyerek  SIHH (Salon Internatıonal de la Haute Horlogerie) tarafından yapılandırılıyor. Yenilikler, bilgiler, tasarımlar ve kültürün paylaşıldığı bu platform Hong Kong Kongre ve Sergi Merkezi’nde 29 Eylül ve 2 Ekim 2014 tarihleri arasında düzenlendi.

Watch&Wonders’da yer alan  13 adet üst düzey saat evi,  özel stantlarında SIHH 2015 öncesi yeniliklerini sergilediler. Sergide yer alan firmalar: A. Lange & Söhne, Audemars Piguet, Baume & Mercier, Cartier, IWC, Jaeger-LeCoultre, Montblanc, Officine Panerai, Piaget, Richard Mille, Roger Dubuis, Vacheron Constantin, Van Cleef & Arpels.

Yetenek, beceri, hayal gücü, tasarım ,üretim ve tekniklerin sunulduğu son nokta olan Watch & Wonders, saatseverlere yaz mevsiminin bitiminde güzel bir ziyafet sunmuş oldu.

About author View all posts

Permun