VIP TURİZM İLE UZAYA YOLCULUK BAŞLIYOR.

X-Cor Lynx Uzay Roketi’nin Türkiye temsilciliğini alan VIP Turizm’in Yönetim Kurulu Başkanı Ceylan Pirinçcioğlu, uzay seyahatlerinin 2015 sonunda başlayacağını açıkladı.

Türkiye’nin ilk turizm firmalarından olan VIP Turizm, tüm dünyada tatil alternatifleri sunmanın ötesinde seyahat severleri yeni bir yolculuğa “uzaya” davet ediyor. VIP Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ceylan Pirinçcioğlu, Les Ottomans’da düzenlenen toplantıda Türkiye’de ve dünyada turizm sektörünün önemine değindi ve VIP Turizm’in 2015 yılında gerçekleştireceği projeleri tanıttı. Uzay Seyahati projesi ile ilgili ayrıntıları da veren Pirinçcioğlu, deneme uçuşlarının bu yıl Haziran ayında başlayacağını ve ilk uçuşun da 2015’in sonunda yapılacağını belirtti.Türkiye’de turizmin büyüdüğünü ve herkese uygun seyahat seçenekleri sunulduğunu belirten Pirinçcioğlu, “Son 20 yıldır Türkiye’de iç turizmin, yurtiçi ve yurtdışına hareketi artarak devam ediyor. Gelişen pazar içerisinde çeşitli profiller oluştu. Bugün piyasada herkesin bütçesine göre ürün var. O nedenle artık ‘pahalı, daha lüks, daha akıllı veya daha ekonomik’ demek yerine ‘isteğinize ve bütçenize uygun, mutlaka keyifli bir seyahat mümkün’ demek daha doğru olur. Çok çeşitlilik ve detaylandırılmış programlar tüketicinin hizmetine sunulmaya devam edecek” dedi.

Pirinçcioğlı, VIP Turizm’in “Eşsiz Seyahat Deneyimleri” ile uzay seyahatinden, Hollywood starlarıyla düzenlenen turlara, Toscana’da İtalyan sürüş pilotları ile Maserati’nin hız dünyasının keşfine kadar birçok seyahat seçeneği sunduğunu da sözlerine ekledi.

About author View all posts Author website

Barış