FREDERIQUE CONSTANT – Kadınlar En İyi ve Rafine Şeyleri Severler

Slimline Moonphase Manufacture feminen gösteriş ve zarafeti, Slimline Manufacture’ı tanımlayan teknolojik yeniliklerle bir araya getiriyor.

Bu yeni çarpıcı zaman parçaları, Slimline Moonphase Manufacture erkek modellerindeki aynı özellik ve fonksiyonları bayanlar için sunuyor. Ayrıca 38.8 mm kasası üzerinde görkemli ve baş döndürücü 60 pırlanta ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Küçük Şeyler Güzeldir

Her hevesli koleksiyoner bilir ki saati seçerken saatin özelliklerinin yanı sıra sizin fiziksel özellikleriniz de önemlidir. İnce bir bilek ve küçük eller için, seçilen saat çok kuvvetli olmamalı, ince tasarımlı ve bileğinizle uyumlu olacak bir model seçilmelidir. Bileğiniz bu seçimi yapmanızda sizi zorlayacak olsa da yeni Slimline Moonphase Manufacture 38.8 mm çapı ile size mükemmel uyum sağlayacaktır.

Slimline Moonphase Manufacture’ın bu yeni modelinde, Frederique Constant tarafından geliştirilmiş en son makine kullanılmıştır. Üzerinde 26 adet taş bulunan FC-703 manufacture otomatik kalibre 42 saatlik güç rezervine sahiptir.

Kadınlar Manufacture Saatlere Bayılacak

İsviçreli saat üreticisi Frederique Constant güzel Slimline Moonphase Manufacture’ı bayanlar için sunuyor. Erkek modellerinde elde ettiği başarının ardından kadınlar da kasa çapı 38.8 mm olan bu versiyonlara bayılacaklar.

Yeni Manufacture Kalibre

Frederique Constant Slimline Moonphase koleksiyonu için tamamen yeni daha küçük olan bir manufacture kalibre üretti. 2004’ten beri, Frederique Constant in-house geliştirdiği, in-house ürettiği, in-house birleştirdiği manufacture kalibreler ile bu eşsiz zaman parçalarını sunmakta. Frederique Constant şimdiye kadar sayıları 15 adeti bulan manufacture kalibrelerinin arasına, 2015 yılında da üç adet daha in-house el yapımı kalibre ekliyor.

Özellikler

FC-703VD3SD4 ışıl ışıl üç parçadan oluşan altın kaplama çelik kasaya sahiptir.

Otomatik makine, tek taç ile ayarlanabilir saat, dakika, tarih ve ay göstergesi fonksiyonlarını barındırmaktadır. Etkileyici kubbemsi gümüş kadranı, el ile işlenmiş nikel indeksler ve kollar ile süslenmiştir ve konveks safir cam ile korunmaktadır.

Saatler siyah veya kahve timsah derisi kayışlar ile tamamlanmıştır.

Gümüş renkli kadranı, narin saat indekslerinin üzerinde sekiz adet elle uygulanmış 0.02 karat değerinde pırlanta içermektedir.

Bu şık saatler safir kasa arka kapakları ile FC-703 makinenin performansının izlenmesine izin veriyor. Slimline Moonphase Manufacture güzel tasarımının yanında üç atmosfere kadar su geçirmezlik özelliği sunmaktadır.

Zamanın yanında zamansız kendine özgü bir tasarıma sahip Slimline Moonphase Manufacture gösterişli kıyafetlerinizle kombin yapmanız için harikulade bir aksesuardır.

Frederique Constant Hakkında

Frederique Constant fabrikası İsviçre’nin Plan-les-Ouates, Cenevre’de bulunan bir aile şirketidir. Şirket saat üretiminin ilk tasarımından en son birleştirme işlemi, kalite kontrolüne kadar bütün aşamalarını kendi gerçekleştirmektedir. Frederique Constant geliştirdiği, ürettiği ve birleştirdiği in- house kalibrelerde 2004’ten bu yana 18 versiyona sahiptir. Frederique Constant saatleri yüksek kaliteleri ve tasarımları ve üretimlerindeki farklılık ve hassasiyetleri ile bilenmektedir. Tasarım, materyal ve üretimlerindeki kaliteden gelen değer algısı başarıların arkasındaki anahtardır. El ile birleştirilmiş her bir saat kalite ve dayanıklılıklarını garantilemek için en son teknoloji ürünü cihazlar ile geniş çaplı bir kontrole tabi tutulmaktadır. Firma yaratıcılık ve sıra dışı bir değer sunmak için yenilik anlayışını elden bırakmamaktadır. 32,000 metrekarelik Cenevre’deki ultra modern fabrikasında tutkulu saat üretimi için en iyi ortamı sağlamaktadır.

 

About author View all posts

Permun