Dünyanın en pahalı spor ayakkabıları

Bir çift ayakkabıya 7 bin dolar para verir miydiniz? Sanırım bunun için insanın çok parası olması gerekiyor. Üstelik dünyanın bu pahalı ayakkabıları spor ayakkabılar kategorisi için de üretilmiştir. Bu pahalı ayakkabılar adet olarak çok az sayıda üretiliyor. İşte, dünyanın en pahalı spor ayakkabıları ;

Nike Air Foamposite ;

Nike’nın ürettiği bu ayakkabıların değeri tam olarak 1.500 dolardır. Çocuklar için üretilen bu model, teknolojik olarak üst düzey konfor yaratan bir tasarımdır. Ayakkabının hiçbir noktasında sentetik bir malzeme kullanılmamaktadır.

nike

Christian Louboutin Rantus Orlato ;

Bu parlak kırmızı ayakkabıların fiyatı, 1.695 dolardır. Gerçek yılan derisi kullanılarak yapılan bu model, dünyanın en pahalı spor ayakkabıları arasındadır. Ayakkabıyı aldığınızda, içinden gerçek yılan derisi olduğuna dair özel bir garanti belgesi de çıkmaktadır.

Jimmy Choo, Belgravia High Tops-Star Studded ;

Jimmy Choo, kadın ayakkabılarında dünyanın büyük bir markasıdır. 2.350 dolarlık etiketi ile bu erkek spor ayakkabı modeli, metalik yıldızlı çivili deri, süet ve kanvas üst gövdeden oluşmaktadır. Bu ayakkabıları firma, İtalya’da ürettirmektedir.

jimmy cchoo

KAYNAK

About author View all posts

Permun