BOMBERG BOLT 68 – Permun’da…

MODERN TASARIMLARIYLA DİKKAT ÇEKEN BOMBERG TRENDLERE KARŞI YOL ALIYOR…

İsviçre kökenli marka Bomberg’in saat dünyasına yön veren iddialı tasarımları Korupark’ta yer alan Permun mağazamızda sizleri bekliyor.

Tarzından ödün vermeyen erkeklerin tercihi Bomberg saatler, geleneksel İsviçre saatlerini modern ve yenilikçi bir tarzla yorumluyor. Zamanın ruhunu yakalayan tasarımlara sahip sıra dışı Bomberg Bolt – 68 koleksiyonuyla bir saatten daha fazlasını vadediyor. Birbirinden çekici, birbirinden göz alıcı modelleri ile tarz sahibi erkeklerin şıklıklarını tamamlıyor. “Swiss made watches” mottosuyla İsviçre saat geleneğini modern zamanlara taşıyan Bomberg, çıkarılabilir kasalı ve zincirle bağlanarak cep saati olarak kullanılabilen modelleriyle oldukça dikkat çekiyor.

Hem fonksiyonel bir kol saati hem de şık bir cep saati olarak iki farklı şekilde kullanılabilen Bomberg saatlerin kasa rengi ile uyum yakalayan zincirleri, oldukça çekici bir tasarıma sahip. Bolt – 68 koleksiyonunda buton ve tepeleri saat on iki yönünde bulunan modeller, diğerlerinden farklı olmayı ve her zaman bir adım önde olmayı seven erkekler için kusursuz bir seçim sunuyor. 1968 koleksiyonu ile sizi ifade ediyor. Mükemmel tasarımının yanı sıra teknolojik yeniliklerle donatılan Bomberg erkek saat modelleri, saat tutkunu erkeklere hitap ederken, modern zamanın ruhuna ayak uyduruyor. Bulunduğu her ortamda, kendine özgü stiliyle tüm gözleri üzerine çeken erkeklerin tarzını en iyi şekilde işliyor.

About author View all posts

Permun