Döttling Fusion Zıtlıklar İçinde Mükemmel Bir Uyum

Döttling Almanya’nın Maichingen kentinde, üstün tasarım ve ileri teknolojiden ödün vermeden eşsiz çelik kasalar üretiyor. Döttling’in son eseri, ileri teknolojiye sahip Döttling Liberty ile Legends serisine ait antika bir çelik kasanın zarif bir birleşimi olan Döttling Fusion.

Legends serisi 1820 yılında Fransa’nın Marsilya kentinde üretilmişti. Dikkat çekici çivi başları Liberty’de kaliteli dana derisi kaplı kapağa takılmış perçinlerle yansıtılarak neredeyse iki yüzyılı birleştiren ahenkli, görsel bir köprü oluşturuyor.

Liberty’nin ön kısmı aynı zamanda sipariş üzerine kod girişine yarayan tuş takımını saklayan ve Swarovski taşlardan oluşturulmuş bir kafatasıyla süslenebiliyor.

Legend’ın iç kısmında altı adet kapasiteli saat kurma makinesi ve bir çekmece yer alıyor.

Döttling Liberty ise sekiz adet kapasiteli saat kurma makinesine ve üç çekmeceye sahip. Ayrıca son olarak; olağanüstü şıklığa sahip ileri teknoloji kasayı ve çok özel antikayı dünyada ilk kez buluşturan bu kasa, bir ev alarm sistemine bağlanabilmesi ve en yüksek güvenlik standartlarına sahip olması ile de güvenlik konusunda da alışılmışın dışına çıkıyor.

 

About author View all posts

Permun