IWC SCHAFFHAUSEN’DEN PORTOFINO FOR TWO – BİRLİKTELİĞİ TAÇLANDIRMANIN EN ÖZEL YOLU

PORTOFINO FOR TWO: PORTOFINO AUTOMATIC 37 / PORTOFINO AUTOMATIC

“İsviçreli lüks saat üreticisi IWC Schaffhausen, Portofino koleksiyonuna birbiriyle bütünleşen saatler ekledi. Portofino Automatic ve daha küçük Portofino Automatic 37 aralarında oluşturdukları bağ ile saygın çekiciliklerini en iyi avantajları haline getiriyor. Birlikteliklerini bileklerindeki bir sembolle kutlamak isteyen çiftler sekiz kombinasyon arasında seçim yapabiliyor. İster sade, ister pırlantalarla bezeli olsun Portofino For Two modellerinin zamansız güzelliği birlikte vakit geçirmek ve geleceklerini birlikte inşa etmek isteyen bireylerin tercihlerini vurguluyor. “

Portofino Automatic 37 (Ref. 4581) ve Portofino Automatic (Ref. 3565) yalın tasarımı ile zamansızlık vaat eden iki bağımsız saatin evliliğinin temsilcisi. IWC Schaffhausen CEO’su Georges Kern “IWC’nin Portofino saat serisinin yıllardır süregelen başarısı kısa ömürlü moda akımlarının çok ötesine geçen ölçülü stil yaklaşımıyla açıklanabilir” diyor. “Bu saat ailesi adına yaraşır şekilde güneye özgü tasasız yaşam tarzını yansıtıyor. Portofino For Two sadece aynı değerleri değil aynı zevkleri de paylaşan çiftlerin tüm dünyaya birbirlerine ait olduklarını göstermeleri için harika bir yol.” Portofino For Two, altı kırmızı altın ve iki paslanmaz çelik versiyondan oluşuyor. Elmas döşeli bezelleri ya da kadranlarıyla hayattaki güzel şeyleri birbirleriyle paylaşırken karşılıklı sadakatlerini lüks bir dokunuşla taçlandırmak isteyen çiftleri baştan çıkaracak. Kasanın ayna parlaklığındaki yüzeyi saatin çarpıcı görünümüne katkıda bulunurken kadranlardaki güneş ışını deseni büyüleyici ışık yansımaları yaratıyor. 37 milimetrelik modellerde dikkat çekici özelliklerden biri hafiften girinti yaparak kadranın üç boyutlu karakterinin altını çizen iç halka. İtalyan ayakkabı üreticisi Santoni imzalı timsah derisi kayışların enfes nüanslar taşıyan tonları saatin lüks görünümünü pekiştiriyor.

IWC 2

BİREYSELLİKLE FLÖRT

Portofino For Two saatleri klasik bir zarafet yansıtan tasarımı, üç koluyla açık ve anlaşılır kadran tarzını ve ölçülü tarih göstergesini bir araya getiriyor. Ancak bu özelliklerin dışında ikisi de kendilerine özgü karakterlere sahip. 37 milimetrelik kasasıyla Portofino Automatic 37 ince bileklerde özellikle çekici görünürken, Portofino Automatic 40 milimetrelik çapıyla görsel bakımdan daha baskın bir izlenim uyandırıyor.

PORTOFINO

Portofino saat ailesi çeyrek yüzyıldan uzun süredir IWC Schaffhausen koleksiyonları arasında sarsılmaz bir yere sahip. İtalya’nın Cenova şehri yakınlarındaki eski balıkçı köyü “yaşama sevinci” ve kozmopolit büyüleyiciliğin doruk noktasını temsil ediyor. Günümüzde bile Güney Avrupa’ya özgü bu rahat, tasasız yaşam tarzının tadını çıkarmak için seçkin bir kalabalık toplanıyor Portofino’da. Klasik bir zarafete sahip Portofino saat ailesi bu yaşam tarzının somut yansıması. Ünlü İtalyan ayakkabı üreticisi Santoni artık ailenin ikinci nesli olan Giuseppe Santoni’nin yönetiminde. Şirket IWC Schaffhausen’e özel olarak Portofino Automatic 37 ve elmas döşeli bezeller barındıran iki Portofino Automatic ortak modelini süsleyen birinci sınıf deri kayışlar üretiyor.

IWC SCHAFFHAUSEN

IWC Schaffhausen teknoloji ve mühendislik alanlarına odaklanan net bakış açısıyla 1868’den beri değerinden hiçbir şey kaybetmeyen saatler üretiyor. Şirket yenilikçi çözümleri ve teknik ustalığı temel alma tutkusuyla uluslararası bir şöhret edinmiş durumda. Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan IWC, özgün tasarım anlayışını üstün hassasiyetle birleştirerek Seçkin Saatçilik Sanatı’nın ayrıcalıklı örneklerini yaratıyor.  Ekolojik ve sosyal sorumluluklarının farkında bir şirket olarak IWC sürdürülebilir üretim prensiplerini koruyor; çocuklar ve gençler için çalışan dünya çapındaki organizasyonları destekliyor; iklim ve çevre koruma çalışmaları yapan organizasyonlarla ortaklıklar yürütüyor.

* IWC Schaffhausen Glucydur®  ticari markasının sahibi değildir.

KAYNAK

About author View all posts

Permun