HUBLOT 2015-2018 yılları arasında, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin Resmi Zaman Tutucusu oldu.

Hublot 2015-2018 yılları arasında, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin Resmi Zaman Tutucusu oldu. 2015-2018 tarihleri arasında oynanacak tüm karşılaşmalarda oyuncu değişiklik tabelasında Hublot logosu yer alacak.

Hublot, UEFA tarafından yapılan açıklamaya göre UEFA EURO 2012™’nin ardından önümüzdeki 3 sene için UEFA Şampiyonlar Ligi™’nin “Resmi Zaman Tutucusu” olarak seçildi. En başarılı futbol kulüplerinin en iyi karşılaşmalarının oynandığı bu organizasyondaki iş birliği, markanın futbol üzerinden yürüttüğü spor stratejisinin başarısının bir göstergesi.

Hublot Champions League 2015 ile 2018 yılları arasında oynanacak olan UEFA Şampiyonlar Ligi™ sezonlarında oynanacak tüm karşılaşmalarda oyuncu değişiklik tabelasında Hublot logosu yer alacak. Dördüncü hakem tarafından tabela oyuncu değişikliklerinde ve her devre sonunda karşılaşmaya eklenecek olan sürelerin gösterilmesinde kullanılacak. Tabela bir Hublot saatten ve UEFA Şampiyonlar Ligi platformundan esinlenerek tasarlandı.

UEFA Şampiyonlar Ligi hakem tabelasının resmi sunumu 18 Ağustos 2015’te Play-Off karşılaşmalarının ilk ayağında gerçekleştirilecek.

Hublot ayrıca UEFA Avrupa Ligi’nin de Resmi Zaman Tutucusu oldu. Hublot logolu hakem tabelası UEFA Avrupa Ligi’ndeki karşılaşmalarda da yer alacak.

Hublot CEO’su Ricardo Guadalupe:UEFA tarafından organize edilen bu mücadelelere ortak olmak Hublot için büyük bir onur ve ayrıcalık. Yaptığımız projeler UEFA ile olan köklü ilişkimizin bir parçası. İş birliği içerisindeki iki markanın da kalitesini gösteren yenilikçi bir tasarım yarattık.

UEFA Event S.A’nın Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein: “Hublot UEFA Şampiyonlar Ligi’ne ve UEFA Avrupa Ligi’ne  Resmi Zaman Tutucusu olduğu için mutluyuz. Marka organizasyonda yer alan üst sınıf takımların prestijleri ve heyecanlı doğası ile oldukça uyumlu. Beraber imza atacağımız yeni saatleri geliştirmek için ve yeni tasarlanan resmi hakem tabelalarını karşılaşmalarda görmek için oldukça sabırsızız.”

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi için tasarlanan özel saat koleksiyonları sezon içinde sunulacak.

KAYNAK:

About author View all posts

Permun