“BOMBERG”İN NEON MODELLERİ İLE ZAMANI RENKLİ KILIN

Saat dünyasına yeni bir boyut kazandıran İsviçreli saat markası “Bomberg”, neon renkli detaylarla süslenmiş modelleriyle dikkat çekiyor…

Tasarımlarıyla ön plana çıkan Bomberg, işlevselliği ile fark yaratan “Bolt 68” modelini neon renkli detaylarla süslüyor. Zamanı farklı kılan koleksiyon, tüm saat tutkunlarına renkleriyle enerji katıyor.

“Bomberg BOLT 68”, siyah kadran üzerine yılın trendi; yeşil, mavi, fuşya gibi neon renklerin yer aldığı modellerinin yanı sıra, beyaz kadran ve kayış üzerine gold detayların bezendiği modeliyle göz kamaştırıyor.

BOMBERG-2

Günsal Saat’in distribütörlüğüyle Türkiye’ye giriş yapan markanın, iki farklı kullanımıyla ön plana çıkan BOLT 68 modeli, yerinden çıkarılabilir kasa ve bir zincire bağlanarak cep saati olabilme özelliğiyle göze çarpıyor. Buton  ve tepelerinin saat 12 yönünde olmasının yanı sıra teknolojik yenilikleriyle de büyük ilgi gören model, tarz sahibi saat severlere hitap ediyor.

BOMBERG-3

Bir saatten daha fazlasını sunan “Bomberg BOLT 68” koleksiyonuna; 850 İsviçre Frangı’ndan(CHF) başlayan fiyatlarla Günsal Saat resmi satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

KAYNAK:

 

About author View all posts

Permun