OMEGA – Nicole Kidman OMEGA’nın Milano’da yapmış olduğu kadınlara adanmış özel geceye katıldı

2005’ten beri marka elçisi olan Nicole Kidman kadınlara adanmış bu özel geceye katılarak, 100 yılı aşkın bir süredir bayan saatleri üretmekte olan OMEGA ile ortaklığının 10. yıldönümünü de kutlamış oldu.OMEGA yüz yıldan fazla bir süredir kendini, her açıdan güzelliği ön plana çıkararak göz kamaştıran bayan saatleri yapmaya adamıştır. Bu yıl ise bu eşsiz gelenek, 16 Eylül’de Milano’da Palazzo del Ghiaccio’da yapılan özel gece ile başlayarak, daha önce hiç yapılmamış bir şekilde kutlandı. Lansman gecesi OMEGA’nın köklü tarihini, kadınlara verdiği değeri ve tasarlanan saatleri bir kez daha ortaya koymuş oldu.

Davetliler arasında İtalyan aktris Vittoria Puccini, aktör Claudio Santamaria ve Luca Calvani gibi pek çok ünlü isim de bulunmaktaydı.
Zarif, başarılı ve güzel Oskar ödüllü aktris Nicole Kidman da onur konuğu olarak geceye katılarak sahnede OMEGA ve zamanla ilgili kendi düşüncelerini davetliler ile paylaştı. “OMEGA ile yapmış olduğum herşeyde, marka bütünlüğünü hiç bozmadı; bu, bugünlerde oldukça
önemli olan bir şey. Saatleri de aynı şekilde, ben teknoloji ve tarih ile ilgili o kadar çok şey öğrendim ki! Zamanla birlikte kendilerini de adapte edip geliştirdiler. Ve bu gece de görebileceğiniz üzere gerçekten inanılmaz bir şey bu.”

OMEGA 'Her Time' Gala DinnerOldukça yoğun çalışan bir kadın olarak kendisi de zaman kavramı ile ilgili düşüncelerini paylaştı. “Hayatta satın alabileceğiniz pek çok şey olabilir ancak zamanı satın alamazsınız. Çok değerli. Bu yüzden her anın tadını çıkartmak ve değerini bilmek çok önemli. Herkes zamanın hızla akıp gittiğini söyler, gerçekten de öyle.”

Davetliler aynı zamanda OMEGA’nın tarihini, ilk Art Déco tasarımlarından güzellik ve yeniliğin sembolü olmuş olan Ladymatic modellerine kadar uzanan geniş bir yelpazeyi içeren bayan modellerini görme şansını da elde ettiler. OMEGA başkanı Stephen Urquhart davetlileri karşıladıktan sonra OMEGA ve Nicole Kidman arasındaki muhteşem ortaklıkla ilgili konuştu. “Marka elçisi denildiğinde kulağa çok teknik bir terimmiş gibi geliyor. Nicole bundan çok daha fazlası.

O ailemizin bir parçası. Güzelliği ve cana yakınlığıyla o OMEGA için mükemmel biri.” Bu özel OMEGA gecesi aslında markanın kadınlara yönelik yapacağı organizasyonların sadece başlangıcı.

Milano’da aynı zamanda OMEGA’nın bayan saatleri tarihine adanmış “Her Time” adı altında bir sergisi de mevcut. Online olarak marka pek çok özelliği ve hikayeleri ile mirasını öne çıkarmakta. Bunların içinde röportaj, betimlemeler ve dünyanın farklı bölgelerinden fikirleri de içeren, kadınlara özel online günlük “Time For Her” de bulunuyor.

 

 

 

About author View all posts

Permun