FREDERIQUE CONSTANT “ONLY WATCH 2015 ” TURU VE “MAKING CHANGE HAPPEN” SERGİSİ

2015 yılında Frederique Constant “Only Watch” etkinliğine katılımını duyurmaktan bir kez daha mutluluk duyar. “Only Watch” Duchenne Musküler Distrofi rahatsızlığına sahip kişileri destekleyen fonları arttırmak için bağış amaçlı müzayedeler düzenleyen bir etkinliktir.

Sektördeki en prestijli saat markalarının her iki yılda bir katılımı ile gerçekleşen bu sıra dışı amaca destek veren etkinliğe Frederique Constant bu yıl arka arkaya 9. kez katılıyor olacak. Only Watch 2015 koleksiyonu en iyi saatçiler tarafından yapılmış gerçekten inanılmaz saatlerin yarıştığı 44 modelden oluşuyor.

2Frederique Constant tasarlayıp geliştirdiği eşsiz Horological Smartwatch’ların 6. modeli ile katılıyor. Bu el işçiliği saat, üzerinde tarih, aktivite ve uyku takibi için bilgileri toplayan saat 6 konumundaki küçük sayaç ve saat ve dakika göstergelerinin yer aldığı koyu yeşil kadran ile geliyor. Bunların hepsi 18 ayar pembe altın kasa içerisine hapsedilip kasa üzerinde “Only Watch 2015” kazınmıştır.

Silikon Vadisi’nden Fullpower tarafından geliştirilmiş MotionX-365R ile güçlendirilmiş analog kadranlı Horological Smartwatch klasik lüks zaman parçasının hatasız stili ve becerisidir. Mobil cihazınıza bağlanarak uyku ve aktivite takibini izleme kabiliyetine sahiptir

Bu başyapıta son dokunuş olarak lüks ahşap kutu ile sunulmaktadır ve Apple Iphone 6 ile teslim edilir.

Only Watch 23 Eylül 2015’te altı yüksek profilli noktada kısa süreli sergiler ile dünya çapındaki turuna başlayacak. Bu noktalar:

1) Monako 23 -26 Eylül
2) Hong-Kong 2 -5 Ekim
3) Beijing 9 – 2 Ekim
4) New-York 17 -20 Ekim
5) Londra 24 -27 Ekim
6) Cenevre 5 -7 Kasım

5Bu tur erkek ve bayan saat severlerin 7 Kasım’da Cenevre’de yapılması planlanan Only Watch etkinliğindeki zaman parçalarını açık arttırmadan önce görebilmelerini sağlayacak.

Satıştan elde edilecek gelir Musküler Distrofi Karşıtı Monegasque Derneği’ne bir kas hastalığı olan Duchene Musküler Distrofi ile ilgili yapılan araştırmanın finanse edilmesine yardımcı olmak için kullanılacaktır.

Frederique Constant Hakkında

Frederique Constant fabrikası İsviçre’nin Plan-les-Ouates, Cenevre’de bulunan bir aile şirketidir. Şirket saat üretiminin ilk tasarımından en son birleştirme işlemi, kalite kontrolüne kadar bütün aşamalarını kendi gerçekleştirmektedir. Frederique Constant geliştirdiği, ürettiği ve birleştirdiği in- house kalibrelerde 2004’ten bu yana 19 versiyona sahiptir. Frederique Constant saatleri yüksek kaliteleri ve tasarımları ve üretimlerindeki farklılık ve hassasiyetleri ile bilenmektedir. Tasarım, materyal ve üretimlerindeki kaliteden gelen değer algısı başarıların arkasındaki anahtardır. El ile birleştirilmiş her bir saat kalite ve dayanıklılıklarını garantilemek için en son teknoloji ürünü cihazlar ile geniş çaplı bir kontrole tabi tutulmaktadır. Firma yaratıcılık ve sıra dışı bir değer sunmak için yenilik anlayışını elden bırakmamaktadır. 32,000 metrekarelik Cenevre’deki ultra modern fabrikasında tutkulu saat üretimi için en iyi ortamı sağlamaktadır.

 

About author View all posts

Permun