IWC – PORTOFINO HAND-WOUND DAY & DATE ZAMANSIZ CAZİBE VE UZMANLIĞIN MÜKEMMEL BİRLEŞİMİ

IWC Schaffhausen Portofino koleksiyonunda artık yeni ve sofistike  özelliklere sahip bir saat modeli var. Portofino Hand-Wound Day & Date büyük tarih ve gün göstergesi formundaki komplikasyonuyla son derece pratik bir saat.

IWC CEO’su Georges Kern, Portofino saat ailesinin yeni üyesini “IWC Schaffhausen’da hedeflerimizden biri daima fonksiyonelliği zarif, belirgin bir tasarımla harmanlayan saatler yapmak oldu ” sözleriyle anlatıyor. IWC tasarımcıları ve saat ustaları Portofino Hand-Wound Day & Date (Ref. IW516201/IW516203) modelinde büyük tarih göstergesini gün göstergesiyle bir araya getirerek, hem pratikte hem de estetik bakımdan tatmin edici bir saat tasarladı.

PORTOFINO HAND-WOUND DAY & DATE

PASLANMAZ ÇELİK VE KIRMIZI ALTIN VERSİYONLAR 

Portofino Hand-Wound Day & Date’in (Ref. IW516201) paslanmaz çelik versiyonunun kadranı gümüş kaplama, kolları ve saat imleri rodyum kaplama ve siyah deri kayışı Santoni imzasını taşıyor. Kırmızı altın versiyonunda (IW516203) arduaz rengi kadran, altın kaplama kollar ve 18 karat altın saat imleriyle birlikte Santoni imzalı kahverengi deri kayış mevcut. Dünyaca ünlü İtalyan ayakkabı yapımcısı IWC Schaffhausen’a özel yüksek kaliteli deri kayışlar üretiyor. Üretim sürecinde uygulanan kompleks teknik karakteristik ton geçişleriyle sonuçlanan bir patina katıyor deriye. Santoni’ye özgü bir diğer ayırt edici özellik kayışın iç yüzeyindeki turuncu deri astar. Güney Avrupa yaşam tarzının çekiciliği ve estetik cazibesi hem saatin hem de kayışın mükemmel işçiliğinde bir araya geliyor.

IWC SCHAFFHAUSEN

IWC Schaffhausen teknoloji ve mühendislik alanlarına odaklanan net bakış açısıyla 1868’den beri değerinden hiçbir şey kaybetmeyen saatler üretiyor. Şirket yenilikçi çözümleri ve teknik ustalığı temel alma tutkusuyla uluslararası bir şöhret edinmiş durumda. Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan IWC, özgün tasarım anlayışını üstün hassasiyetle birleştirerek Seçkin Saatçilik Sanatı’nın ayrıcalıklı örneklerini yaratıyor.  Ekolojik ve sosyal sorumluluklarının farkında bir şirket olarak IWC sürdürülebilir üretim prensiplerini koruyor; çocuklar ve gençler için çalışan dünya çapındaki organizasyonları destekliyor; iklim ve çevre koruma çalışmaları yapan organizasyonlarla ortaklıklar yürütüyor.

About author View all posts

Permun