IWC – YENİ YILI, ZAMANSIZ TASARIMLARLA KARŞILAYIN; IWC SCHAFFHAUSEN PORTOFINO HAND-WOUND PURE CLASSIC & PORTOFINO AUTOMATIC 37

IWC Schaffhausen, yeni yılda sevdiklerini ayrıcalıklı hissettirmek isteyenler için zamansız tasarımı ve sofistike özellikleriyle birbirinden farklı iki  alternatif sunuyor. IWC Portofino Hand-Wound Pure Classic erkekler, IWC Portofino Automatic 37 ise kadınlar için yeni yılı daha ilk gününden özel hale getirecek hediye seçenekleri olarak göze çarpıyor.

PORTOFINO HAND-WOUND PURE CLASSIC

Portofino Hand-Wound Pure Classic: Minimalist tasarımı ve ölçülü zarafetine dayalı cazibesini koruyarak yenilenen  Portofino ailesinin yeni üyesi Portofino Hand-Wound Pure Classic, özgün çekiciliği ve tarzından ödün vermeyen mütevazi duruşuyla, sevdiklerine sonsuzluğu simgeleyen bir hediye almak isteyenler için son derece ideal.

IWC Portofino Automatic 37 - IW458109

Portofino Automatic 37 : İsviçreli lüks saat yapımcısı,  Portofino saat ailesine 37 milimetre kasalı modeller ekleyerek, seriyi nispeten küçük ölçülerdeki saatleri tercih eden saat severler için çok daha cazip hale getirdi. Işıldayan taşlar saate dikkat çekici bir berraklık ve gösteriş katarken, tasarım hala şık ve yalın. Bezelleri pırlanta döşeli, kırmızı kayışlı bu saat ise yılbaşı ruhuna hitap ediyor.

IWC SCHAFFHAUSEN

IWC Schaffhausen teknoloji ve mühendislik alanlarına odaklanan net bakış açısıyla 1868’den beri değerinden hiçbir şey kaybetmeyen saatler üretiyor. Şirket, yenilikçi çözümleri ve teknik ustalığı temel alma tutkusuyla uluslararası bir şöhret edinmiş durumda. Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan IWC, özgün tasarım anlayışını üstün hassasiyetle birleştirerek Seçkin Saatçilik Sanatı’nın ayrıcalıklı örneklerini yaratıyor. Ekolojik ve sosyal sorumluluklarının farkında bir şirket olarak IWC, sürdürülebilir üretim prensiplerini koruyor; çocuklar ve gençler için çalışan dünya çapındaki organizasyonları destekliyor; iklim ve çevre koruma çalışmaları yapan organizasyonlarla ortaklıklar yürütüyor.

 

About author View all posts

Permun