LONGINES – Basel World 2016’da saat severlerin beğenisine sunulacak olan Longines’in yeni modelleri belli oldu.

Basel World 2016’da saat severlerin beğenisine sunulacak olan Longines’in yeni modelleri belli oldu. Zamana meydan okuyan köklü saat markası, çekici, sofistike ve zarif bir koleksiyon olan Longines DolceVita’ya yeni modeller ekledi. Koleksiyonda çelik ve altın, daha feminen bir stil ile zarafeti daha da vurgulayacak.

Zamansız bir tasarımın sade bir şıklıkla birleştiği çok özel bir koleksiyon

“Zarafet bir tavırdır” mottosuyla lüks saat dünyasında çok önemli bir duruşu temsil eden LonginesDolceVita Koleksiyonu, ilk tasarlandığı günden bu yana markanın çağdaş şıklığını yansıtıyor ve “Dolce Vita” kavramından esinlenerek, güzel ve rahat bir yaşamı simgeliyor. Bu koleksiyon ile Longines, saat dünyasında benzersiz bir tasarımın yumuşak çizgilerle yorumlandığı adeta yeni bir sayfa açıyor… Keyifli ve sofistike İtalyan yaşamının kapılarını açan DolceVita Koleksiyonu, hayattan keyif alan saat sever kadınları baştan çıkarıyor.

Zarafetin ve şıklığın mirasçısı olan Longines DolceVita koleksiyonu, tasarlandığı günden bu yana dünya çapında büyük bir başarı yakaladı.

Basel World 2016’da da lansmanı yapılacak olan özel bir model daha koleksiyona eklendi. Longines pembe altın ile çeliği bir araya getiren bu yeni modellerini Basel’de saat severler ile buluşturarak koleksiyona zenginlik katacak.

Longines, altın ve çelik kullanarak tasarladığı son derece kadınsı ve çekici yeni modellerini saat severler ile buluşturmaya hazırlanıyor. Pembe altından kurma kolu ve kadrandaki pembe dokunuş, pembe altın ve çelikten üretilen saat kayışıyla mükemmel bir uyum sergiliyor. Yeni ve şık tasarımları ile bu saatler, keyifli bir güne uyanan ve tarzlarına renk katmak isteyen stil sahibi saat severlerde hayranlık uyandıracak.

Longines DolceVita Koleksiyonu’nun çelik kasaları, pırlantalarla süslenmiş çerçeveli bir tasarımla stil sahibi saat severlerin beğenisine sunuluyor. Dört farklı boyda sunulan modeller pille çalışıyor. Saatlerin kadranındaki kum saati şeklindeki Longines logosu, pembe altından oluşuyor. Roma rakamlarıyla süslenmiş « flinqué » gümüş renkli, pırlanta göstergeli siyah lake veya beyaz sedef bir kadran bu koleksiyonun modellerini süslüyor.

 

About author View all posts

Permun