IWC – ANNELERE EŞSİZ BİR ARMAĞAN: IWC PORTOFINO AUTOMATIC 37

Şıklığın ve zarafetin markası IWC, Portofino 37’yi tüm annelerin beğenisine sunuyor. IWC Schaffhausen tasarımcıları, Portofino 37’yi yaratırken geçmiş yılların estetik anlayışını günümüzün modern çizgileriyle birleştirdi. 1950’li yılların zarafetini taşıyan Portofino 37, anneler için mükemmel bir hediye alternatifi olarak göz dolduruyor.

Portofino koleksiyonu 30 yıldır ölçülü zarafet ve estetik anlayışının ifadesi olmayı sürdürüyor. Sade, zamansız tasarımı sayesinde IWC Schaffhausen’ın en başarılı saat ailelerinden biri olan Portofino, hem erkekler hem de kadınlar arasında aynı derecede popüler. IWC markanın gelenekselleşen temel tasarım kodlarını yani abartılı güzelliği ve zamansız zarafetini değiştirmeden incelikli rötuşlar gerçekleştirerek Portofino 37’yi yarattı. Klasik saat serisini, bilekleri daha ince olan müşteriler açısından çekici hale getiren IWC, her zamanki gibi hayranlarının beğenisini kazandı.

IWC SCHAFFHAUSEN

IWC Schaffhausen teknoloji ve mühendislik alanlarına odaklanan net bakış açısıyla 1868’den beri değerinden hiçbir şey kaybetmeyen saatler üretiyor. Şirket, yenilikçi çözümleri ve teknik ustalığı temel alma tutkusuyla uluslararası bir şöhret edinmiş durumda. Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan IWC, özgün tasarım anlayışını üstün hassasiyetle birleştirerek Seçkin Saatçilik Sanatı’nın ayrıcalıklı örneklerini yaratıyor. Ekolojik ve sosyal sorumluluklarının farkında bir şirket olarak IWC, sürdürülebilir üretim prensiplerini koruyor; çocuklar ve gençler için çalışan dünya çapındaki organizasyonları destekliyor; iklim ve çevre koruma çalışmaları yapan organizasyonlarla ortaklıklar yürütüyor.

About author View all posts

Permun