Şık Saatler Montblanc’tan Sorulur: “TimeWalker Pythagore Ultra-Light”

Almanya’nın “Beyaz Yıldızı” 100 yıllık tarihiyle saat ve aksesuar sektörünün öncü firmalarından biri olarak varlığını sürdürmeye devam ediyor. Erkekler için 2016 modasına uygun üretilmiş en iyi saatler arasında yer alan ve 23 bin dolarlık Nicolas Rieussec Rising modeliyle gönlümüzü çelmeyi başaran Montblanc, rüya saatlerine bir yenisini daha ekleyerek bizleri mest etmeye devam ediyor.

Sadece saatleriyle sınırlı kalmayıp en az 105 bin dolar değerindeki mekanik bir dolma kalem RMS05 kadar büyüleyici tasarımlara, mücevherlere ve parfümlere de imzasını atan Alman aksesuar üreticisi Montblanc, köklü tarihinden edinmiş olduğu tecrübeden yararlanarak olağanüstü bir başyapıt üretmeyi başardı.

Montblanc’ın inşa ettiği TimeWalker Pythagore Ultra-Ligt modeli, saatçilik dünyasının en hafif saatlerinden biri olarak tanımlanıyor. Tasarımsal özelliklerinin yanı sıra kadranı ve mekanizmasıyla da etkileyici bir parça olan TimeWalker Pythagore Ultra-Ligt Concept saati, şıklığa önem veren centilmenlerin tercih edeceği türden bir mühendislik harikasıdır.

KAYNAK

About author View all posts

permun