CARTIER

SIHH 2016 bünyesinde birçok yeni ve farklı modelini saatseverlerle buluşturan Cartier, bayan kullanıcılara yönelik etkileyici koleksiyonu Hypnose ile inceleme köşemize konuk oldu.

Saat dünyasının en önemli organizasyonlarından kabul edilen SIHH, bu yıl Cartier için oldukça hareketli geçti. Birbirinden güzel pek çok yeni ve farklı modeli organizasyon bünyesinde saatseverlerin beğenisine sunan marka, özellikle ürün gamına yeni eklediği koleksiyonu Drive De Cartier ile fuara damgasını vuran isimlerin arasında yer aldı.

Fuar süresince tanıtılan yeni modeller hakkında bilgi almak için “Cartier Köşesinden Tüm Yenilikler” haberimize göz atabilir, markanın karizmatik yöneticisi Carole Forestier-Kasapi ile yaptığımız keyifli röportajı izlemek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

İnceleme köşemize konuk olan saatimiz ise Cartier’in Hypnose modeli. Bayan kullanıcılar için hazırlanan modelin bu ilginç ismi almasındaki temel unsur ise alan derinliği kavramı göz önüne alınarak tasarlanan pırlanta dizilimi. “ İsmiyle müsemma “ tabirini fazlasıyla hak eden model, gerçekten görenleri hipnotize edebilecek bir ışıltıya sahip.

About author View all posts

permun