IWC – YENİ YILA IWC’NİN KLASİK GÜZELLİKLERİ İLE MERHABA :

IWC PORTOFINO HAND-WOUND PURE CLASSIC & IWC PORTOFINO AUTOMATIC 37

IWC Schaffhausen, yeni yılda sevdiklerini ayrıcalıklı hissettirmek isteyenler için zamansız tasarımı ve sofistike özellikleriyle birbirinden farklı iki alternatif sunuyor. IWC Portofino Automatic 37 kadınlar, IWC Portofino Hand-Wound Pure Classic ise hem kadınlar hem erkekler için yeni yılı daha ilk gününden özel hale getirecek hediye seçenekleri olarak göze çarpıyor.

Portofino Hand-Wound Pure Classic: Minimalist tasarımı ve ölçülü zarafetine dayalı cazibesini koruyarak yenilenen  Portofino ailesinin en beğenilen üyelerinden biri olan Portofino Hand-Wound Pure Classic, özgün çekiciliği ve tarzından ödün vermeyen mütevazi duruşuyla, sevdiklerine sonsuzluğu simgeleyen bir hediye almak isteyenler için son derece ideal.

HANDOUT - The Portofino Hand-Wound Pure Classic (Ref. IW511102) from IWC Schaffhausen is equipped with the IWC-manufactured 59060 calibre and features a case in stainless steel, silver-plated dial and black alligator leather strap by Santoni with a pin buckle in stainless steel. (PHOTOPRESS/IWC)

HANDOUT – The Portofino Hand-Wound Pure Classic (Ref. IW511102) from IWC Schaffhausen is equipped with the IWC-manufactured 59060 calibre and features a case in stainless steel, silver-plated dial and black alligator leather strap by Santoni with a pin buckle in stainless steel.
(PHOTOPRESS/IWC)

Portofino Automatic 37 : İsviçreli lüks saat yapımcısı,  Portofino saat ailesine 37 milimetre kasalı modeller ekleyerek, seriyi nispeten küçük ölçülerdeki saatleri tercih eden saat severler için çok daha cazip hale getirdi. Işıldayan taşlar saate dikkat çekici bir berraklık ve gösteriş katarken, tasarım hala şık ve yalın. Bezelleri pırlanta döşeli, kırmızı kayışlı bu saat ise yılbaşı ruhuna hitap ediyor.

IWC SCHAFFHAUSEN

IWC Schaffhausen teknoloji ve mühendislik alanlarına odaklanan net bakış açısıyla 1868’den beri değerinden hiçbir şey kaybetmeyen saatler üretiyor. Şirket, yenilikçi çözümleri ve teknik ustalığı temel alma tutkusuyla uluslararası bir şöhret edinmiş durumda. Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan IWC, özgün tasarım anlayışını üstün hassasiyetle birleştirerek Seçkin Saatçilik Sanatı’nın ayrıcalıklı örneklerini yaratıyor. Ekolojik ve sosyal sorumluluklarının farkında bir şirket olarak IWC, sürdürülebilir üretim prensiplerini koruyor; çocuklar ve gençler için çalışan dünya çapındaki organizasyonları destekliyor; iklim ve çevre koruma çalışmaları yapan organizasyonlarla ortaklıklar yürütüyor.

About author View all posts

permun