Hublot Big Bang Ferrari Titanium

5 yılı geride bırakan marka işbirliği boyunca pek çok başarılı modele imza atan Hublot – Ferrari ortaklığı, lüks saatçiliğin lider markalarından Hublot’nun tanıttığı yeni koleksiyon ile yoluna devam ediyor.

Aileye yeni katılan modelin üç farklı versiyonu bulunuyor: Titanyum, 18K Altın King Gold ve Karbon Fiber. Tamamı aynı platformda tasarlanan saatlerin her biri hayat buldukları alternatif materyaller sayesinde birbirinden oldukça farklı bir duruş sergiliyor.

Big Bang Ferrari Titanium

1000 adet ile sınırlandırılmış model, yeni Ferrari Koleksiyonu’nun tüm özelliklerini bünyesinde barındırıyor. İkonik Big Bang kasa tasarımını akıcı hatlar ile biraz daha yumuşak hale getiren modelin ortaya çıkma aşamasında, LaFerrari modelin arka kısmında yer alan çizgilerden ilham alınmış. Kasanın sağ tarafında yer alan sandwich tarzında hazırlanmış detaylarla vurgulanan Ferrari ismi de oldukça özgün bir görünüm getirmiş. Yeniden tasarlanmış kol seti sayesinde okunabilirliği önemli şekilde artan kadran tipik tri-compax kronograf formatında hazırlanmış. Marka ortağı Ferrari’nin klasik devir saati tasarımından esinlenerek çizilen dakika alt kadranı saat 3 noktasında yerini almış.

KAYNAK:

About author View all posts

permun