IWC – IWC MARKA ELÇİSİ TUBA BÜYÜKÜSTÜN’ÜN YER ALDIĞI IWC GALASINDA ÜNLÜLER GEÇİDİ

Dünyanın önde gelen saat markalarından IWC Schaffhausen’in Türkiye marka elçisi Tuba Büyüküstün, markanın özel davetlisi olarak İsviçre’de düzenlenen Salon International de la Haute Horlogerie (SIHH) Fuarı’na katıldı. Her yıl düzenlenen SIHH, yüksek saatçiliğin dünyadaki en önemli adresi olarak biliniyor. 16-20 Ocak tarihlerinde gerçekleşen fuardaki IWC standını ziyaret eden Tuba Büyüküstün, yeni saat modellerini de inceledi. Özellikle IWC’nin dünyaya tanıttığı Da Vinci koleksiyonunu çok beğendiğini ifade eden Tuba Büyüküstün, markanın tasarımcıları ile de sohbet etti.

GENEVA, SWITZERLAND - JANUARY 17: Tuba Buyukustun attends the IWC Schaffhausen "Decoding the Beauty of Time" Gala Dinner during the launch of the Da Vinci Novelties from the Swiss luxury watch manufacturer IWC Schaffhausen at the Salon International de la Haute Horlogerie (SIHH) on January 17, 2017 in Geneva, . (Photo by Chris Jackson/Getty Images for IWC) *** Local Caption *** Tuba Buyukustun

GENEVA, SWITZERLAND – JANUARY 17: Tuba Buyukustun attends the IWC Schaffhausen “Decoding the Beauty of Time” Gala Dinner during the launch of the Da Vinci Novelties from the Swiss luxury watch manufacturer IWC Schaffhausen at the Salon International de la Haute Horlogerie (SIHH) on January 17, 2017 in Geneva, . (Photo by Chris Jackson/Getty Images for IWC) *** Local Caption *** Tuba Buyukustun

IWC’nin aynı akşam düzenlediği gala gecesi ise tam bir yıldızlar geçidiydi. Danimarka’lı şarkıcı MØ’nun performansıyla yer aldığı geceyi, Ingiliz komedyen Rob Brydon sundu. Galaya katılan konuklar ve marka elçileri arasında Tuba Büyüküstün’ün yanı sıra, film yıldızları Rosamund Pike, Vanessa Redgrave, James Marsden, Olga Kurylenko, Jean Reno, Naomie Harris, Zilin Zhang, Isabelle Huppert, ve Patrick Stewart, Formula 1’in şampiyon pilotları Lewis Hamilton, Nico Rosberg, ve süper modeller Adriana Lima ve Karolína Kurková gibi isimler vardı.

IWC SCHAFFHAUSEN

IWC Schaffhausen teknoloji ve mühendislik alanlarına odaklanan net bakış açısıyla 1868’den beri değerinden hiçbir şey kaybetmeyen saatler üretiyor. Şirket yenilikçi çözümleri ve teknik ustalığı temel alma tutkusuyla uluslararası bir şöhret edinmiş durumda. Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan IWC, özgün tasarım anlayışını üstün hassasiyetle birleştirerek Seçkin Saatçilik Sanatı’nın ayrıcalıklı örneklerini yaratıyor.  Ekolojik ve sosyal sorumluluklarının farkında bir şirket olarak IWC sürdürülebilir üretim prensiplerini koruyor; çocuklar ve gençler için çalışan dünya çapındaki organizasyonları destekliyor; iklim ve çevre koruma çalışmaları yapan organizasyonlarla ortaklıklar yürütüyor.

 

About author View all posts

permun