Ece Sükan – IWC

IWC DÜNYADA MODA VE SOSYAL HAYATIN ETKİN İSİMLERİNİ BULUŞTURUYOR

IWC Schaffhausen, moda ve sosyal hayatta dünyanın en etkileyici isimlerini yeni bir projede bir araya getirdi. Yeni koleksiyonunun dijital dünyadaki tanıtımı için tüm dünyadan önemli isimlerle buluşan IWC’nin Türkiye’den seçtiği isim ise Ece Sükan oldu. Kendine güvenen, kariyer sahibi, özgün ve IWC ruhunu yansıtan sosyal etkileyicilerin katılımı ile çekilen viral filmlerde tüm dünyanın tanıdığı sürpriz isimler de rol alıyor.

Bazen Floransa’nın gizemli sokaklarında, bazen de bir Formula yarışçısının aracının arka koltuğunda geçen filmlerin ilki büyük beğeni topladı. Efsane F1 yarışçısı Lewis Hamilton’ın bir taksi şoförünü canlandırdığı filmde, Ece Sükan ise havaalanına gitmek için bu taksiye binen yolcu rolünde. Çekimleri Dubai, Cenevre, Floransa, Hong Kong ve Los Angeles’ta gerçekleştirilen filmler IWC’nin heyecan verici yeni modellerini gözler önüne serecek.

Türkiye’den Ece Sükan’ın bu filmlerde rol almasından duyduğu mutluluğu belirten IWC Pazarlama Müdürü Pınar Yılmaz, ‘Ece, dünya moda çevreleri tarafından kabul görmüş, stiliyle ve kendine özgü karizmasıyla insanları etkileyen biri. IWC kadınının ruhunu onda çok net görebiliyoruz. Bu projede bizimle yer alması son derece heyecan verici’ dedi.

 

IWC SCHAFFHAUSEN

IWC Schaffhausen teknoloji ve mühendislik alanlarına odaklanan net bakış açısıyla 1868’den beri değerinden hiçbir şey kaybetmeyen saatler üretiyor. Şirket yenilikçi çözümleri ve teknik ustalığı temel alma tutkusuyla uluslararası bir şöhret edinmiş durumda. Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan IWC, özgün tasarım anlayışını üstün hassasiyetle birleştirerek Seçkin Saatçilik Sanatı’nın ayrıcalıklı örneklerini yaratıyor.  Ekolojik ve sosyal sorumluluklarının farkında bir şirket olarak IWC sürdürülebilir üretim prensiplerini koruyor; çocuklar ve gençler için çalışan dünya çapındaki organizasyonları destekliyor; iklim ve çevre koruma çalışmaları yapan organizasyonlarla ortaklıklar yürütüyor.

About author View all posts Author website

Barış