IWC – ZAMANIN GÜZELLİK KODLARINA IWC’DEN YENİ YORUM

İsviçreli lüks saat üreticisi IWC Schaffhausen’in tamamen yenilenen göz alıcı Da Vinci koleksiyonu, Sunset’te düzenlenen bir davetle tanıtıldı. “Decoding The Beauty of Time” konsepti ile gerçekleşen organizasyonda, geçtiğimiz aylarda  Salon International de la Haute Horlogerie (SIHH) fuarında lansmanı yapılan yeni Da Vinci ailesinin görkemli modelleri, davetlilerin büyük beğenisini topladı. İstanbul cemiyet ve iş dünyasının önemli isimlerini buluşturan davetin ev sahipliğini, IWC Türkiye Genel Müdürü Sven Johannsen, IWC Pazarlama Müdürü Pınar Yılmaz ve Sunset Grill & Bar’ın yaratıcısı Barış Tansever üstlendi.

Zamanın güzellik kodlarını yeniden yorumlayan IWC, 1980’lerin ikonik modelinin unutulmaz izlerini taşıyan Da Vinci koleksiyonuyla bir kez daha estetik ve mekanik üstünlükleri ustalıkla birleştiriyor.

IWC-Da-Vinci-Chronograph-Laureus-2

Sunset’in muhteşem manzarası eşliğinde baharın gelişini kutlayan davetliler, Da Vinci saatlerini deneme fırsatı da buldular.

IWC SCHAFFHAUSEN

IWC Schaffhausen teknoloji ve mühendislik alanlarına odaklanan net bakış açısıyla 1868’den beri değerinden hiçbir şey kaybetmeyen saatler üretiyor. Şirket, yenilikçi çözümleri ve teknik ustalığı temel alma tutkusuyla uluslararası bir şöhret edinmiş durumda. Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan IWC, özgün tasarım anlayışını üstün hassasiyetle birleştirerek Seçkin Saatçilik Sanatı’nın ayrıcalıklı örneklerini yaratıyor. Ekolojik ve sosyal sorumluluklarının farkında bir şirket olarak IWC, sürdürülebilir üretim prensiplerini koruyor; çocuklar ve gençler için çalışan dünya çapındaki organizasyonları destekliyor; iklim ve çevre koruma çalışmaları yapan organizasyonlarla ortaklıklar yürütüyor.

 

About author View all posts

permun