IWC – TRIBECA FİLM FESTİVALİNE IWC GALA GECESİ DAMGA VURDU

New York/Schaffhausen, 20 Nisan 2017 – IWC Schaffhausen New York’ta yapılan Tribeca Film Festivali’nde, 5. geleneksel “For the Love of Cinema- Sinema Aşkı” gala yemeği ile gelecek vaat eden sanatçılara verdiği desteği gösterdi. İsviçreli lüks saat üreticisinin verdiği IWC Film Yapımcısı Ödülü’ne bu yıl Chloé Zhao’yu layık görüldü. Gecenin sunuculuğunu üstlenen komedyen Samantha Bee oyuncular Robert De Niro, Uma Thurman ve Taylor Schilling’in yanı sıra IWC marka elçileri Rosamund Pike, Adriana Lima ve Karolina Kurkova’nın aralarında bulunduğu 160 seçkin misafiri esprileriyle kahkahaya boğdu.

IWC CEO’su Christoph Grainger-Herr bu yılki IWC Film Yapımcısı ödülüyle birlikte 50 bin ABD doları tutarındaki para ödülünü Chloé Zhao’ya takdim etti. Ayrıca ilk kez diğer iki aday Anahita Ghazvinizadeh ve Abu Bakr Shawky’ye de 5000 ABD doları tutarındaki ödüller verildi. Chloé Zhao’nun “The Rider” adlı filmi Tribeca Enterprise Başkan Yardımcısı Paula Weinstein; Tribeca Film Institute  İcra Direktörü Amy Hobby; geçen yıl ödülü kazanan Matt Ruskin ve Christoph Grainger-Herr’in de yer aldığı jüri üzerinde derin bir etki bıraktı. Grainger-Herr “Dünyanın dört bir yanından gelecek vaat eden yetenekleri her zaman desteklemek istiyoruz.” diye açıkladı. “Saat yapımcıları olarak duygusal bağlar kurabileceğiniz bir şaheser yaratmak için kendinizi tamamen buna adamanız ve büyük bir ustalık sergilemeniz gerektiğini biliyoruz.” diye belirtti.

Rosamund Pike

Rosamund Pike

Oyuncu ve IWC marka elçisi Rosamund Pike, oyuncular Uma Thurman ve Taylor Schilling, süper modeller ve IWC marka elçileri Adriana Lima ve Karolina Kurkova, Tribeca Film Festivali’nin kurucuları Jane Rosenthal, Robert De Niro ve Craig Hatkoff’un yanı sıra oyuncular ve Tribeca Film Festivali jüri üyeleri Christina Ricci, Josh Lucas ve Alice Eve, ayrıca bu yılki festivale ilk kez yönettiği filmle katılan Ryan Eggold dahil sayısız ünlü simanın katıldığı gala yemeğinin sunuculuğunu komedyen Samantha Bee yaptı.

IWC hem gelecek vaat eden hem de köklü film yapımcılarını desteklemek amacıyla yıllar önce IWC Film Yapımcısı Ödülü’nü vermeye başladı. İsviçreli saat üreticisi IWC Film Yapımcısı Ödülü ile Pekin, Dubai, Zürih, Singapur, Londra’daki film festivallerine ve beşinci kez üstlendiği Resmi ‘Festival Zamanı’ Ortağı rolüyle şimdi de New York City’deki Tribeca Film Festivali’ne önemli katkılarda bulunuyor.

Karolina Kurkova, Adriana Lima

Karolina Kurkova, Adriana Lima

IWC SCHAFFHAUSEN

IWC Schaffhausen teknoloji ve mühendislik alanlarına odaklanan net bakış açısıyla 1868’den beri değerinden hiçbir şey kaybetmeyen saatler üretiyor. Şirket yenilikçi çözümleri ve teknik ustalığı temel alma tutkusuyla uluslararası bir şöhret edinmiş durumda. Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan IWC, özgün tasarım anlayışını üstün hassasiyetle birleştirerek Seçkin Saatçilik Sanatı’nın ayrıcalıklı örneklerini yaratıyor.  Ekolojik ve sosyal sorumluluklarının farkında bir şirket olarak IWC sürdürülebilir üretim prensiplerini koruyor; çocuklar ve gençler için çalışan dünya çapındaki organizasyonları destekliyor; iklim ve çevre koruma çalışmaları yapan organizasyonlarla ortaklıklar yürütüyor.

About author View all posts

permun