IWC ANNELER GÜNÜ’NÜ MARKA ELÇİSİ TUBA BÜYÜKÜSTÜN İLE KUTLADI

Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından IWC Schaffhausen, Anneler Günü’nü marka elçisi Tuba Büyüküstün ile kutladı. Koşulsuz sevginin her dilde karşılığı olan annelere teşekkür niteliğindeki organizasyonda, Tuba Büyüküstün çocuklarla birlikte Da Vinci etkinlikleri gerçekleştirdi. IWC’nin tamamen yenilenen Da Vinci serisinin ilham kaynağı olan The Flower Of Life (Yaşam Çiçeği) desenini çocuklarla birlikte boyayan Tuba Büyüküstün, daha sora  Leonardo ve Uçan Çocuk adlı kitabı da okudu.

Tuba Buyukustun kitap okuyor

IWC Schaffhausen Ülke Müdürü Sven Johannsen ve Pazarlama Müdürü Pınar Yılmaz’ın ev sahipliğinde, Nişantaşı’nda yer alan IWC butiğinde gerçekleşen davete katılan aileler, hem yeni koleksiyonla tanışma, hem de çocuklarına farklı bir deneyim yaşatma imkanı buldu.

1980’lerin ikonik tasarımını yeniden gözden geçiren IWC yeni Da Vinci koleksiyonunu tüm dünyada farklı etkinliklerle tanıtmaya devam edecek.

IWC SCHAFFHAUSEN

IWC Schaffhausen teknoloji ve mühendislik alanlarına odaklanan net bakış açısıyla 1868’den beri değerinden hiçbir şey kaybetmeyen saatler üretiyor. Şirket yenilikçi çözümleri ve teknik ustalığı temel alma tutkusuyla uluslararası bir şöhret edinmiş durumda. Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan IWC, özgün tasarım anlayışını üstün hassasiyetle birleştirerek Seçkin Saatçilik Sanatı’nın ayrıcalıklı örneklerini yaratıyor.  Ekolojik ve sosyal sorumluluklarının farkında bir şirket olarak IWC sürdürülebilir üretim prensiplerini koruyor; çocuklar ve gençler için çalışan dünya çapındaki organizasyonları destekliyor; iklim ve çevre koruma çalışmaları yapan organizasyonlarla ortaklıklar yürütüyor.

About author View all posts

permun