IWC – İTALYAN HAYAT TARZI VE ALTININ İHTİŞAMI AYNI YERDE BULUŞTU: IWC PORTOFINO AUTOMATIC MOON PHASE 37

Portofino saatleri ile 30 yılı aşkın süredir rahat İtalyan hayat tarzını bileklere taşıyan IWC Schaffhausen, zamana meydan okuyan bu zarif saat ailesine yeni ve sofistike özellikleri ile göz kamaştıran üyeler eklemeye devam ediyor.

1984’te Portofino ailesini çıkarmaya başlayan IWC Schaffhausen, uzun soluklu klasik altın saat serisi geleneğini sürdürdü. Serinin göz bebeği Portofino Hand-Wound Moon Phase (Ref. 5251) modeliydi. Lépine cep saati örnek alınarak tasarlanan ve 46 milimetrelik kasa çapıyla öne çıkan bu zamansız ve zarif saat kısa sürede ikon statüsüne erişti. O zamandan beri saat ailesinin temsilcileri mütevazılık ile ihtişamın etkileyici bir karışımı olan tasarımlarıyla Schaffhausen’in en popüler saatleri arasındaki yerlerini alıyor.

iw459008portofinoautomaticmoonphase37-1470303y

IWC nihayet Portofino Automatic Moon Phase 37’yi de (Ref. 4590) güncelledi. Bu popüler saatin artık sedef kadran yerine gümüş kadran taşıyan, dolayısıyla Portofino ailesinin imajıyla daha da uyumlu hale gelen bir versiyonu mevcut. 18 karat altın kasası ve Milano usulü hasır bileziğiyle serinin en gözde modeli (Ref. IW459010) toplam 78 pırlantayla süslendi. Diğer iki modelin de bezelinde 66 pırlanta, kadranında 12 pırlanta yer alıyor: Biri 18 karat kırmızı altın kasası ve altın kaplama saat kollarıyla Ref. IW459009; diğeri paslanmaz çelik kasası ve rodyum kaplama saat kollarıyla Ref. IW459008. Dördüncü versiyon (Ref. IW459011) paslanmaz çelik kasa, altın kaplama saat kolları ve kadranda 12 pırlanta barındırıyor. Bu üç saat Santoni üretimi timsah derisi kayışlarla bezeli.

Entegre ay evresi göstergeli yeni Portofino modelleri IWC butikleri ve yetkili IWC satıcılarında satışa sunuldu.

IWC SCHAFFHAUSEN

IWC Schaffhausen teknoloji ve mühendislik alanlarına odaklanan net bakış açısıyla 1868’den beri değerinden hiçbir şey kaybetmeyen saatler üretiyor. Şirket yenilikçi çözümleri ve teknik ustalığı temel alma tutkusuyla uluslararası bir şöhret edinmiş durumda. Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan IWC, özgün tasarım anlayışını üstün hassasiyetle birleştirerek Seçkin Saatçilik Sanatı’nın ayrıcalıklı örneklerini yaratıyor.  Ekolojik ve sosyal sorumluluklarının farkında bir şirket olarak IWC sürdürülebilir üretim prensiplerini koruyor; çocuklar ve gençler için çalışan dünya çapındaki organizasyonları destekliyor; iklim ve çevre koruma çalışmaları yapan organizasyonlarla ortaklıklar yürütüyor.

 

 

About author View all posts

permun