Omega Yeni Seamaster Aqua Terra Master Kronometre

Omega Seamaster Aqua Terra yeni bayan koleksiyonu, üç farklı ebatta 30 yeni modelle karşımızda. Rafine kasalarının içindeki yeni Aqua Terra modellerinde tasarım değişiklikleri dikkat çekerken, birçok modelde kullanılan Master Kronometre’nin etkileyici hassasiyet ve performansıyla modeller bir üst seviyeye taşınıyor.

38mm, 34mm ya da 28mm kasa versiyonlarıyla yeni modeller, kayışıyla kusursuz bir entegrasyon sağlayabilen, hoş simetrik kasalara sahip. Bu özelliği sadece estetiğini arttırmakla kalmıyor, ince bileklere sahip kullanıcılar için de daha fit bir kullanım sağlıyor.

Patenli, pimli vidası bulunan kayışın kendisi, daha feminen bir görünüm için yeniden oranlanan ve kubbeli linklerle güncellendi. Modelin kurma kolu da değiştirilerek; narin parmaklar için kullanımı çok daha kolay kıvrımlı kenarlar ve konik şekil ile yenilendi.

Omega Seamaster Aqua Terra Ladies 220.10.34.20.57.001

Yeni Aqua Terra modellerin kadranları parlak ve canlı olarak aynı kalırken, görünümü elmas göstergeler ile geliştirildi. Sedef kadranları 14 farklı rafine renk ile tamamlandı. Opaline, kum görünümlü veya parlak kaplama olarak tamamlanarak gözde bir ürün olma özelliğini koruması sağlandı. Kadran üzerindeki “water-resistance” (su geçirmez) ifadesi kasa arkasına taşındı.

İlk olarak iki bayan modeli ile görücüye çıkan yeni Aqua Terra modellerinden ilki 38mm paslanmaz çelik ve 18K Sedna™Gold kombinasyonundaki beyaz sedef kadranlı ve pırlanta bezelli modeli. İkincisi ise pırlanta göstergeleri olan Tahiti sedefi kadrana sahip, paslanmaz çelik 34mm’lik modeli.

Saatin arkasını çevirdiğiniz zaman, kasa arkasında kullanılan safir kristalden OMEGA Master Kronometre Kalibre 8800’ü görebilirsiniz. Her bir saatteki bu mekanizma, METAS tarafından onaylanan, en yüksek hassasiyet ve performansa yönelik en yüksek sertifikasyon düzeyine sahiptir. Tüm 34mm ve 38mm saatler, 4 yıllık garanti ile sunulmaktadır.

About author View all posts

permun