IWC PORTUGIESER’LAR ARTIK RENGARENK

Portugieser koleksiyonun en popüler serisi olan Portugieser Chronograph’lar kışa rengarenk hazırlanıyor. Tek bir renkle yetinmek istemeyen saat severlere farklı renkte kayışlarla hitap eden Portugieser’lar her zamankinden daha göz alıcı.

Bu saat popülaritesini diğer özelliklerinin yanı sıra onu nispeten ince bilekler için bile ideal kılan 40.9 milimetrelik çapına borçlu. Orantıları ve zarif tasarımı ile kadınlar arasında oldukça popüler.

IWC PORTUGIESER_IG01

Aynı zamanda 5 farklı versiyonu bulunan Portugieser Chronograph’ın değişik modelleri arasında seçim yapabilme özgürlüğü saat severlerin kendi kişiliklerini en iyi ifade eden modeli tercih etmesini sağlıyor. Hepsi son derece başarılı IWC’nin bu ikon serisi, önümüzdeki yıllarda da IWC tarihini yazmaya devam edecek.

IWC PORTUGIESER_IG07

IWC SCHAFFHAUSEN

IWC Schaffhausen teknoloji ve mühendislik alanlarına odaklanan net bakış açısıyla 1868’den beri değerinden hiçbir şey kaybetmeyen saatler üretiyor. Şirket yenilikçi çözümleri ve teknik ustalığı temel alma tutkusuyla uluslararası bir şöhret edinmiş durumda. Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan IWC, özgün tasarım anlayışını üstün hassasiyetle birleştirerek Seçkin Saatçilik Sanatı’nın ayrıcalıklı örneklerini yaratıyor.  Ekolojik ve sosyal sorumluluklarının farkında bir şirket olarak IWC sürdürülebilir üretim prensiplerini koruyor; çocuklar ve gençler için çalışan dünya çapındaki organizasyonları destekliyor; iklim ve çevre koruma çalışmaları yapan organizasyonlarla ortaklıklar yürütüyor.

About author View all posts

permun