IWC’DEN YENİ INGENIEUR AUTOMATIC!

YENİ YILDA ZAMANLAR ÖTESİ BİR KLASİK: IWC’DEN YENİ INGENIEUR AUTOMATIC

Yeni yıl yaklaşırken, IWC Schaffhausen’in yeni modeli Ingenieur Automatic, zamanın ötesinde tasarımı ile hem erkekler hem de kadınlar için mükemmel bir hediye alternatifi olacak. Yeni Ingenieur Automatic, stil sahibi sevdiklerine sonsuzluğu simgeleyen bir hediye almak isteyenler için son derece ideal…

Yeni Ingenieur koleksiyonunun tasarımı bu saat ailesinin 1950’ler ve 1960’lardaki ilk jenerasyonuyla çarpıcı bir uyum içinde. Vintage karakteriyle öne çıkan modellerden Ingenieur Automatic, 18 karat kırmızı altın, arduaz rengi kadran, altın kaplama saat kolları, 18 karat kırmızı altın saat imleri ve siyah timsah derisi kayışı ile unutulmaz bir yılbaşı hediyesi olmaya aday.

IWC SCHAFFHAUSEN
IWC Schaffhausen teknoloji ve mühendislik alanlarına odaklanan net bakış açısıyla 1868’den beri değerinden hiçbir şey kaybetmeyen saatler üretiyor. Şirket yenilikçi çözümleri ve teknik ustalığı temel alma tutkusuyla uluslararası bir şöhret edinmiş durumda. Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan IWC, özgün tasarım anlayışını üstün hassasiyetle birleştirerek Seçkin Saatçilik Sanatı’nın ayrıcalıklı örneklerini yaratıyor. Ekolojik ve sosyal sorumluluklarının farkında bir şirket olarak IWC sürdürülebilir üretim prensiplerini koruyor; çocuklar ve gençler için çalışan dünya çapındaki organizasyonları destekliyor; iklim ve çevre koruma çalışmaları yapan organizasyonlarla ortaklıklar yürütüyor.

About author View all posts

permun