IWC SCHAFFHAUSEN MARKA ELÇİSİ TUBA BÜYÜKÜSTÜN DUBAİ FİLM FESTİVALİ’NDE

Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından IWC Schaffhausen’in Türkiye marka elçisi olan Tuba Büyüküstün, İsviçreli lüks saat üreticisinin davetlisi olarak Dubai Uluslararası Film Festivali (DIFF)’ne katıldı. Ortadoğu’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün, bu sene 6’ncısı düzenlenen Dubai Uluslararası Film Festivali ‘Resmi Sponsoru’ ve ‘Festival Zaman Ortağı’ IWC’nin davetlisi olarak katıldığı festivalde büyük bir ilgiyle karşılandı. Dünyanın en önemli sinema sanatçılarının katıldığı organizasyona 3’üncü kez IWC’nin marka elçisi olarak katılan Tuba Büyüküstün, bu yıl da Ortadoğu’daki hayranları ile buluştu. 7 Aralık akşamı One & Only Royal Mirage’da “Sinema Aşkına – For The Love of Cinema” mottosu ile gerçekleşen IWC Özel Gala Daveti’nde kırmızı halıdaki şıklığı ve zarafeti ile göz kamaştıran Büyüküstün, IWC Schaffhausen CEO’su Christoph Grainger-Herr ve Türkiye ve İsrail Pazarlama Müdürü Pınar Yılmaz  ile objektiflere poz verdi. IWC’nin sinemaya verdiği desteğin ne kadar anlamlı olduğunu vurgulayan Tuba Büyüküstün, ‘IWC gibi dünyaca ünlü ve prestijli bir markanın film festivallerine destek vermesi çok önemli. Giderek değer kazanan Dubai Film Festivali ile tekrar buluştuğum için çok mutluyum. ’ dedi.

DUBAI, UNITED ARAB EMIRATES - DECEMBER 07: Actress Tuba Buyukustun attends the sixth IWC Filmmaker Award gala dinner at the 14th Dubai International Film Festival (DIFF), during which Swiss luxury watch manufacturer IWC Schaffhausen celebrated its long-standing passion for filmmaking at One And Only Royal Mirage. (Photo by John Phillips/Getty Images)on December 7, 2017 in Dubai, United Arab Emirates.

DUBAI, UNITED ARAB EMIRATES – DECEMBER 07: Actress Tuba Buyukustun attends the sixth IWC Filmmaker Award gala dinner at the 14th Dubai International Film Festival (DIFF), during which Swiss luxury watch manufacturer IWC Schaffhausen celebrated its long-standing passion for filmmaking at One And Only Royal Mirage. (Photo by John Phillips/Getty Images)on December 7, 2017 in Dubai, United Arab Emirates.

IWC Schaffhausen Türkiye ve İsrail Pazarlama Müdürü Pınar Yılmaz, “Tuba Büyüküstün hayattaki güçlü duruşu, kariyerindeki başarısı ve toplumu ilgilendiren konulara duyarlı yaklaşımı ile tam bir IWC kadını. Dubai Film Festivali’nde kendisini marka elçimiz olarak bir kez daha ağırlamak ve kendisini buradaki hayranları ile buluşturmak bizim için büyük onur.” dedi.

IWC CEO’su Christoph Grainger-Herr’in ev sahipliği yaptığı gala yemeğine, IWC’nin marka elçileri 2 Oscar ödüllü Cate Blanchett, Sir Patrick Stewart ve Sonam Kapoor gibi sinema dünyasının önemli isimleri katıldı. Gecede en iyi filme verilen ödülü, ‘Miss Camel’ filmiyle Haifaa Al Mansour aldı. Ödülünü jüri başkanı Cate Blanchett’in elinden alan Haifaa Al Mansour, Suudi Arabistan’ın ilk kadın film yapımcısı.

Tuba Buyukustun-Christoph Grainger-Herr

IWC SCHAFFHAUSEN

IWC Schaffhausen teknoloji ve mühendislik alanlarına odaklanan net bakış açısıyla 1868’den beri değerinden hiçbir şey kaybetmeyen saatler üretiyor. Şirket yenilikçi çözümleri ve teknik ustalığı temel alma tutkusuyla uluslararası bir şöhret edinmiş durumda. Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan IWC, özgün tasarım anlayışını üstün hassasiyetle birleştirerek Seçkin Saatçilik Sanatı’nın ayrıcalıklı örneklerini yaratıyor.  Ekolojik ve sosyal sorumluluklarının farkında bir şirket olarak IWC sürdürülebilir üretim prensiplerini koruyor; çocuklar ve gençler için çalışan dünya çapındaki organizasyonları destekliyor; iklim ve çevre koruma çalışmaları yapan organizasyonlarla ortaklıklar yürütüyor.

 

About author View all posts

permun