OMEGA Garanti Süresini Tüm Saatlerinde 5 Yıla Çıkardı

Endüstri standartlarını yükseltme ve saat üretim kalitesinin sınırlarını zorlama misyonunu sürdüren OMEGA, tüm saatlerinde garanti süresini resmi olarak 5 yıla çıkardığını duyurmaktan gurur duyar.

Bu karar, firmada son birkaç yılda görülen önemli ilerlemelerin bir sonucu. Bunlardan biri olan Master Chronomer sertifikasyonunun devrim niteliğindeki gelişi; hassasiyet, performans ve manyetik dayanıklılık alanında sektörde yeni bir ölçüt oluşturdu.

OMEGA saatlerinin kalitesindeki artışın yanı sıra, markanın en modern endüstriyel fabrikasının Bienne, İsviçre’deki merkez ofisinde açılmasının üzerinden de henüz bir yıl geçti. Tesiste montajın yanı sıra markanın birçok saatinin önceye kıyasla çok daha ayrıntılı bir şekilde incelendiği yeni test ve kalite kontrol imkanları da bulunuyor.

OMEGA başkanı ve CEO’su Raynald Aeschlimann şöyle konuştu: “OMEGA’da müşterilerimizin tatmini ve güvenine olan bağlılığımız baki. Teknolojide öncülük etmemiz ve bir yıl önce açtığımız son derece modern fabrikamız gibi yeni ilerlemelerimizin tamamı; standartlarımızın sürekli olarak yükseldiğini ve müşterilerimizin taktıkları OMEGA saatlere daha çok güvenebileceklerini ispatlayarak, bu 5 yıllık garantiyi sunabilmemizi sağladı.”

5 yıllık yeni garanti süresi 2 Kasım 2018’den itibaren başlayacak ve 1 Temmuz 2018’den sonra satın alınan tüm OMEGA saatler için geçerli olacak.

Ayrıntılı bilgi için : www.omegawatches.com/5YearWarranty

About author View all posts

permun