TAG HEUER AQUARACER AİLESİNİN YENİ ÜYELERİ: ZÜMRÜT YEŞİLİ KADRANA SAHİP İKİ YENİ MODEL

Yeni iki Aquaracer model ile TAG Heuer, modayı ve işlevselliği birleştirerek bu inovatif saati kadın ve erkeklerin beğenisine sunuyor.

Okyanusun büyüleyici mavi ve yeşil tonlarından ilham alan İsviçreli saat üreticisi, her arazide sportif işlevsellik sunan yeşil kadranlı iki Aquaracer modelini yarattı.

Hem kadınlar hem erkekler için üretilen bu şık saatler, günlük kullanımdaki işlevselliği ve dalışa hazır teknolojisi ile benzerlerinden rahatlıkla ayırt edilebilir.

Tek başına satın alınabileceği gibi çiftlerin birlikte de satın alabileceği bu modern Aquaracer saatler, kullanıcıları ister dalgalar arasında gezerken ister dünyayı yer altında keşfederken iyi hissettirmeyi amaçlar.

Yeşilin gücü

43 mm çapındaki TAG Heuer Aquaracer, güneş ışığı efekti ile göz alıcı bir ışık gösterimi yaratan çarpıcı yeşil bir kadrana sahiptir.

Kadrandan geçen yatay çizgilerin tasarımı, yelkenli teknelerin demirlendiği ahşap iskelelere benzer.

Kadranın üzerinde saat 3’te bir tarih penceresi vardır. Optimum seviyede okunabilirlik için bezel üzerindeki sayılar saat 12’de bir üçgen işareti olmak üzere siyah renkte tasarlanmıştır. Bu modelin daha küçük 32 mm’lik versiyonu da aynı güneş ışığı yansımalı yeşil kadrana sahiptir, ancak yatay çizgiler yerine zarif pırlanta saat işaretleyicileri ile dekore edilmiştir.

Her iki saat de paslanmaz çelikten üretilmiştir ve kayış olarak paslanmaz çelik bileziklerle sunulmaktadır. 43 mm modelin kalbinde Kalibre 5 otomatik mekanizma bulunurken, 32 mm model bir kuvars mekanizma ile desteklenir.

Dalışa Hazır

Bu iki Aquaracer saat, şık olduğu kadar sağlamdır da. Arazideki farklı deneyimler ve sportif faaliyetler için özel olarak tasarlanmıştır, özellikle su altı araştırmaları için çok uygundur.

Aquaracer koleksiyonundaki tüm modeller altı standart dalış özelliği ile donatılmıştır: 300 metreye (30 bara) kadar su direnci, tek yönlü dönen bir bezel, vidalı bir kurma kolu, fosforlu akrep ve yelkovan, çift güvenlikli bir toka ve safir bir kristal.

Zarif, sofistike ve cesur, TAG Heuer’in tarihi Aquaracer koleksiyonuna eklenen bu yeni modeller, İsviçreli saat üreticisinin tarihi boyunca geliştirdiği suya dayanıklı saatlerin çağdaş bir yorumudur. Konforlu bileklikleri ve zamansız tasarımları ile kusursuz ve güvenilir Aquaracer modelleri, deneyimlerinin götürdüğü her yerde kullanıcılara eşlik etmeye hazırdır.

About author View all posts

permun