BREITLING NAVITIMER 1 AUTOMATIC 41 MİDDLE EAST LIMITED EDITION: EFSANE SAATİN SOFİSTİKE BİR UYARLAMASI

Breitling Navitimer 1952’den bu yana, dünyanın en saygın pilot saati olarak bilinir. Breitling şimdi, yalnızca Orta Doğu bölgesi için özel olarak üretilen ‘’Navitimer 1 Automatic 41 Limited Edition’ı’’, ikonik Navitimer ailesine kattı. 250 adet ile sınırlı olarak üretilen yeşil renkli Navitimer 1 Automatic 41, gerçek bir ikonun tarihi cazibesini, sofistike ve çağdaş bir yorum ile saat severlerin beğenisine sunuyor.

Breitling Navitimer 1 Automatic 41 Middle East Limited Edition, tek yönlü bezeli ve 41 mm paslanmaz çelik kasası ile, markanın ikonik koleksiyonu Navitimer’dan aldığı teknik özelliklerle, bir klasik haline gelmiş sade tasarımının bir birleşimi niteliğinde.

Breitling Orta Doğu Genel Müdürü Aed Adwan: “Yeni Navitimer 1 Automatic 41, Orta Doğu kozmopolit gezginlerimiz için ideal bir yol arkadaşıdır. Yeşil kadranı ile Navitimer Middle East Limited Edition, taze ve çağdaş bir görünüme sahipken, tasarım konusundaki ilhamını 1950’lerde piyasaya sürdüğümüz 806 ve 66 referanslı Navitimer’dan alır.’’

30 metreye kadar suya dayanıklı olan Navitimer 1 Automatic 41, dikkat çekici ve yeşil bir kadrana sahiptir. Saatteki sayılar, saat ve dakika ibrelerinin yanı sıra, tüm aydınlatma koşullarında kolay okunabilirlik vaat eden bir malzeme olan Super-LumiNova® ile kaplanmıştır. Saat, ayrıca kırmızı uçlu bir saniye ibresine sahiptir ve kadran üzerindeki saat 6 yönünde bir tarih penceresi bulunur.

Paslanmaz çelik kasa, kadranı mükemmel bir şekilde tamamlayan yeşil bir timsah derisi kayış veya paslanmaz çelik bir bilezik ile sunulmaktadır.

Navitimer 1 Automatic 41, yaklaşık 38 saatlik bir güç rezervine sahip otomatik bir mekanizma olan Breitling Calibre 17 tarafından desteklenmektedir. Tüm Breitling saatler gibi, Navitimer 41 de COSC sertifikalıdır.

Navitimer 1 Automatic Limited Edition şu anda Türkiye dahil olmak üzere tüm Orta Doğu’da satışta.

About author View all posts

permun