HUBLOT FUTBOLA OLAN İLGİSİNİ YENİ CLASSIC FUSION AEOROFUSION CHRONOGRAPH UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ ÖZEL KOLEKSİYONU İLE TAÇLANDIRIYOR

UEFA Şampiyonlar Ligi resmi zaman tutucusu Hublot, bu yıl, Classic Fusion AeroFusion Chronograph UEFA Champions League özel koleksiyonunu saat severlerin beğenisine sunuyor. Mavi seramik kasaya sahip ve yalnızca 100 adetle sınırlı olarak üretilen bu koleksiyon, Avrupa’nın en prestijli ligi için özel olarak tasarlandı.

‘‘Bu akşam, tüm dünyada UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarının bir sonraki turuna katılacak olan Avrupa futbol taraftarları için heyecan verici bir gün. Taraftarlar, maç esnasında dördüncü hakem tarafından kullanılan hakem panolarında Hublot’yu görebilme şansına sahip olurken, bugünden itibaren UEFA için özel olarak tasarlanan bu saati de satın alabilecekler. Herkesin bildiği gibi Hublot futbolu çok seviyor!’’ Ricardo Guadalupe, Hublot CEO’su

Dumanlı gece mavisi renginde, cilalanmış ve satine seramik 45 mm bir kasaya sahip olan Classic Fusion AeroFusion Chronograph UEFA Champions League saati, aynı renkte mavi kauçuk bir kayış ile satışa sunulur.

Saatin tepesi, kronograf butonları ve bezelindeki ikonik vidalarının titanyum olması ise, bu dumanlı gece mavisi kasa ile kontrast oluşturur. Saat 3 yönündeki saniye kronografı, UEFA Şampiyonlar Ligi’nin ikonik sembolü olan yıldızlar logosuyla kaplıdır.

Saatin en ayırt edici özelliklerinden biri ise, üç boyutlu kadranıdır. HUB1155 skeleton mekanizmasındaki açık ve koyu gri renkler sayesinde, şeffaf safir kadrandan üç boyutlu bir görüntü ortaya çıkar. Saat, Hublot’nun 42 saatlik güç rezervine sahip ünlü HUB1155 otomatik kronograf kalibre mekanizmasına sahiptir. Saatin çarpıcı görüntüsünü, mavi seramik safir kristale sahip arka kasasındaki UEFA logosu tamamlar.

Hublot, 2006’da İsviçre milli takımının sponsoru olmasından da anlaşıldığı üzere, İsviçreli lüks saat markaları arasında futbol dünyasına giren ilk marka.  Hublot ve UEFA arasındaki uzun soluklu iş birliği, 2008’de Hublot’nun UEFA’nın resmi zaman tutucusu olmasıyla başladı.

O zamandan beri Hublot, her UEFA Avrupa Şampiyonasının resmi zaman tutucusu oldu. Bu yaz ilk kez Avrupa’da 12 şehirde gerçekleşecek olan turnuvada, 2020 yılında resmi zaman tutucu olarak yine yerini almaya hazırlanıyor.

Hublot, 2010’dan beri aynı zamanda FIFA Dünya Kupasının da resmi zaman tutucusu olarak Güney Afrika, Brezilya, Rusya gibi ülkelerde de yer almaya devam ediyor.

İsviçreli ünlü saat markası, 2015’ten beri UEFA Şampiyonlar Ligi’nin lisanslı iş ortağı olarak biliniyor.

About author View all posts

permun