Bulgari LVMH Dubai Watch Week 2020 Yenilikleri

Bulgari’nin iki ikonik koleksiyonu, Serpenti Seduttori Tourbillon ve Divas’ Dream modelleriyle büyümeye devam ediyor. Geçen yıl Bulgari’nin kült modeli Serpenti, Serpenti Seduttori Born to Be Gold ile adeta yeni bir tasarıma kavuşmuştu. Şimdi Serpenti Seduttori, kadın modellerde oldukça nadir görülen tourbillon’u ve BVL 150 mekanizmayı da bünyesine dâhil ederek, Born to Be Shine adlı yeni modelleriyle genişlemeye ve etkilemeye devam ediyor.

Yeni Seduttori mekanizması, İsviçre saat üreticiliği bilgisiyle mücevher yapımı savoir-faire sentezini temsil ediyor ve piyasadaki en küçük tourbillon olarak tasarımda zirveye oturuyor. Bu haliyle modellerin, 70’lerin başında kuvarsın yerini aldığı küçük mekanik mekanizmaların kaybolan geleneğini yeniden canlandırmaya aday olduğunu söyleyebiliriz.

Yeni Serpenti Seduttori Tourbillon modelleri pırlanta döşeli pembe veya beyaz altın ve deri kayış alternatiflerinin yanı sıra, pırlantayla kaplı beyaz altın ve tamamen pırlanta bilezik seçeneği ile de geliyor. Bu stillere ek olarak beş yeni Serpenti Seduttori versiyonu 2020 ürün yelpazesini tamamlıyor. Tasarımlar, tipik pürüzsüz yılan derisini kıymetli pırlantalar ve pembe veya beyaz altın ve çelikle yeniden yorumluyor.

Divas’ Dream koleksiyonunun son modellerinde, Romalı mücevher tasarımcısı form ve işlevin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Mücevher tasarımcılığıyla saat ustalığını bir araya getiren yeni Divas’ Dream Minute Repeater Malachite, Bulgari’nin akıllarda yer eden tasarımlarından Diva’yı bugüne kadarki en ince kadın ‘minute repeater’ modelini oluşturmak için olağandışı bir mekanizmayla, BVL362 ile bir araya getiriyor.

KAYNAK: Horobox

About author View all posts

permun