YENİ BREITLING NAVITIMER AUTOMATIC 35: MODERN VE ŞEHİRLİ KADINLAR İÇİN TASARLANMIŞ BİR SAAT

Breitling, stil ve amaç sahibi kadınlar için tasarladığı yeni saati Navitimer Automatic’i sunmaktan gurur duyuyor. 65 yılı aşkın bir tarihi yansıtan Navitimer Automatic 35’in modern yaklaşımı, 1950’lerin en etkileyici Breitlinglerinden belirgin bir şekilde esinlenen sofistike bir kişiliğe sahiptir. Navitimer Automatic 35’i takan kadınlar, benzersiz bir şıklık yansıtmakla kalmayıp, aynı zamanda saat yapımcılığının en büyük geleneklerini de sürdüren bir saate sahip olacaklar.

Breitling Navitimer Automatic 35 ister ofisteki bir toplantı isterse bir hafta sonu kaçamağı olsun her türlü durum için mükemmel aksesuardır. Farklı renteki kadranları, bilezikleri ve timsah derisi kayışlarıyla bu çarpıcı yeni modeller, hareket halindeki kozmopolit, şık kadınlar için özel olarak tasarlandı. Saatin kalbindeki yüksek performanslı mekanik hareket ve ikonik tasarım unsurları ile Breitling Navitimer Automatic 35, bu koleksiyonun tarihinde yeni bir bölüm yazıyor.

Two-tone Navitimer Automatic 35 with a white mother-of-pearl dial with diamond hour markers and a luxurious 18 k red gold bezel

Navitimer Automatic 35, çarpıcı ve sofistike tasarımının ilhamını Navitimer Ref. 806’dan alır. Üç ibreli beyaz renkli kadran, Ref. 1950’lerde başlatılan ve ikonlaşmış dairesel sürgülü cetvel, Breitling severlerin kalbinde özel bir yere sahiptir. Kırmızı uçlu ikinci ibre, saatin mükemmel okunabilirliğine katkıda bulunur.

Breitling CEO’su Georges Kern yeni koleksiyon ile ilgili şöyle diyor: “Navitimer Automatic 35 ile kadınların bize söylediklerini yansıtan bir saat yarattık: Miras veya işlevsellikten ödün vermeyen şık, daha küçük bir Navitimer istediler… Sadece kadınlar için yeniden yaratılması ve her duruma uygun olması gerekiyordu. Farklı kayış seçenekleriyle, modern kadınların bir saatte aradıklarını, daha önce bir Breitling giymeyi düşünmemiş olsalar bile, tam olarak tanıttık.”

Navitimer Automatic 35 in 18 k red gold with a white mother-of-pearl dial with diamond hour markers and an 18 k red gold Navitimer bracelet

Her Zevke Hitap Eden Stil Sahibi Bir Koleksiyon

Navitimer Automatic 35, her biri yaklaşık 38 saatlik bir güç rezervi sağlayan Breitling Caliber 17 tarafından desteklenen dört farklı versiyonda mevcuttur. Tüm Breitling saatleri gibi, Navitimer Automatic 35 koleksiyonu da COSC sertifikalıdır.

İlk versiyon, mavi timsah derisi kayışla sunulan mavi kadran, kahverengi timsah derisi kayışlı bakır kadran veya bordo timsah derisi kayışlı gümüş kadran seçenekleriyle ve 35 milimetre paslanmaz çelik kasa ile sunuluyor. Kayışlarda bir pim veya katlanır toka bulunur ve saatin her versiyonu, katlanabilir tokaya sahip paslanmaz çelik bir Navitimer bilezikte de mevcuttur.

İkinci versiyon beyaz sedef kadranlı ve pırlanta kaplı indekslere ve 35 milimetre paslanmaz çelik bir kasaya sahiptir. Pimli veya katlanır tokalı bordo timsah deri kayışı vardır, ayrıca katlanabilir toka ile paslanmaz çelik Navitimer bileklik seçeneği de vardır.

Navitimer Automatic 35 with a copper colored dial and a brown alligator leather strap

Navitimer Automatic 35’in, 35 milimetre paslanmaz çelik kasa ve lüks 18 ayar kırmızı altın çift yönlü bezelli iki renkli bir versiyonu da mevcuttur. Bu modelde beyaz sedef kadran, elmas indekslerle vurgulanır. Bu saat kahverengi timsah derisi kayış veya paslanmaz çelik iki tonlu Navitimer bilezik ve katlanır 18 k kırmızı altın tokayla birlikte gelir.

Son olarak, 18 ayar kırmızı altından, beyaz sedef kadranlı ve elmas saat imleri olan Navitimer Automatic 35. Bu çarpıcı saat, 18 ayar kırmızı altın pim veya katlanır tokalı kahverengi timsah deri kordon veya kelebek tokalı 18 k kırmızı altın Navitimer bileklikle birlikte gelir.

Ayrı olarak satın alınabilecek yeşil veya açık kahverengi egzotik timsah derisi iki ek kayış seçeneği de mevcuttur.

The Navitimer Automatic 35, Breitling’in ikonik Navitimer ailesinin yeni ve değerli bir üyesidir. Mükemmel boyutta, şıklığın ve stilin mükemmel bir karışımını sunan bu koleksiyon hem saatin güzelliğine hem de eşsiz mirasına çekilen kadınlar için tasarlanmıştır.

 

About author View all posts

permun