Hublot 2021 Yenilikleri

Geleneksel tasarımlı modellerinin yanında ürettiği fütüristtik tasarımları ve sıra dışı materyal kullanımı ile yakından takip ettiğimiz HublotWatches and Wonders 2021 fuarında tanıttığı yeni modeller ile sizlerle…

Tanıtılan modellerden ilki Big Bang Integral Tourbillon Full Sapphire. Hem tasarımı hem de safir malzeme ile dikkatleri çekiyor. 43mm kasa çapına sahip modelin kasasında cilalanmış safir kristal kullanılmış. Daha önce safir kristal saat kasasına şahit olmuştuk ama bu kez beş yıllık geliştirilmenin ardından saatin bileziğinde de safir kristal malzeme kullanılmış.

Caliber HUB6035 otomatik Tourbillon mekanizmanın hayat verdiği model, 30 adet ile limitli ve $422.000 fiyat (ABD listesi) ile sunuluyor.

 

Tanıtılan ikinci model Big Bang Sang Bleu II. Safir kristal malzeme sizin için uygun değilse belki seramik malzeme hoşunuza gider. Geçtiğimiz sene tanıtılan Sang Bleu II Black Ceramic modeli, yeni renkleri ile bu sene de koleksiyondaki yerini alıyor. Her bir rengi 200 adet ile limitli olan modeller $27.300 fiyat (ABD listesi) ile sunuluyor.

Son modelimiz yine Big Bang kasası içerisinde ama biraz daha parlak versiyonu. Big Bang Integral Tourbillon High Jeleler 18K beyaz altın kasa üzerinde 484 baget kesim pırlantaya ev sahipliği yapıyor. Caliber HUB6035 mekanizmanın görev yaptığı model $685.000 fiyat (ABD listesi) etiketine sahip.

KAYNAK: HOROBOX

About author View all posts

permun