ANNE İLE ÇOCUK ARASINDAKİ GÜÇLÜ BAĞ

Çocuğun annesine olan sevgisini göstermesi için Messika’nın Move ve My First Diamond koleksiyonlarından daha güçlü bir mesaj olabilir mi?

Sevginin sembolü olan Move koleksiyonu, Anneler Günü’nde yaşanacak kıymetli anları kucaklıyor. Simgeleşmiş koleksiyondaki parçalarda bulunan üç hareketli pırlanta; dünde, bugünde ve yarında benzersiz bir sevgiyi temsil ediyor.

Renkli, üç taşlı veya tek taşlı kolye modelleriyle sunulan koleksiyondaki her bir mücevher, anne-çocuk ikilisinin ayrılmaz birliğinin ispatı gibi.

Sevgi Dolu ve Zamanın Ötesinde

Move ve My First Diamond koleksiyonlarındaki parçalar, anne-çocuk ilişkisinin ve zamanın ötesinde bir sevginin sembolleri. Böylesine özel bir gün için anlamlı ve hoş bir fikir…

Messika Paris’ten imza niteliğinde bir parça. Hareketli üç pırlanta, altın veya pave pırlantadan kafes içinde zarif bir şekilde hayat buluyor.

Kısa veya uzun zincir seçeneklerine sahip My First Diamond kolye, anneniz için bir numaralı klasik parça olacak.

Sade ve benzersiz olan Move Uno bilezik, sahibinin bileğini asla terk etmeyecek.

Zamanın ötesine geçen büyüsüyle My First Bracelet, ilk Anneler Günü hediyesi olmak için ideal.

ŞANS GETİREN KIYMETLİ TAKILAR

Her anne eşsiz ve Lucky Move Color koleksiyonundaki her bir renk de belirli bir ruh haline özgü. Bu özel Anneler Günü’nde, sevgili annelerimize güçlü ve anlamlı semboller armağan edeceğiz.

LUCKY MOVE COLOR SMALL TURQUOISE

Lucky Move Color serisindeki bu küçük madalyon; turkuaz renkli taşı, altının saflığı ve benzersiz hareketli pırlantanın ışıltısı sayesinde enerji ve özgürlük saçıyor.

About author View all posts

permun