MESSIKA – BABA İLE ÇOCUK ARASINDAKİ SAMİMİ BAĞ

Kızların ve oğulların babalarına olan sevgisi kadar derinlikli olan Move Titanium mücevherler, Babalar Günü kutlamaları için ideal bir koleksiyon oluşturuyor.

Natürel, grafit veya siyah renklerde sunulan koleksiyonda yer alan kol düğmeleri, bileklikler ve cazibesini asla yitirmeyecek sade kolyeler; tüm babaların zevkine uygun.

Kordonlu veya halka bileklik tasarımlarının maskülen ruhu, imza niteliğindeki pırlanta dizilerinde zarafetle buluşuyor.

Dün, bugün ve yarın. Move Titanium, hayatın üç evresi olan geçmiş, şimdi ve geleceği simgelerken pırlantaların daimi ışıltısıyla çocuk ve baba arasındaki sonsuz sevgi asla azalmıyor.

MOVE TITANIUM KORDONLU BİLEKLİK

Erkeklere günlük giyimlerinde eşlik etmesi ve her tür stile uyum sağlaması için tasarlanan bileklik, ideal bir Babalar Günü hediyesi. Hem lacivert kordonlu grafit ve gri kordonlu natürel titanyum modellerde, hem de siyah pırlanta ve siyah titanyum kullanılan tonsürton modelde; titanyum ve kordon kontrast renklerde birbirini tamamlıyor.

MOVE TITANIUM YÜZÜK

Kolay takılan, son derece hafif ve olabildiğince maskülen Move Titanium yüzük; natürel, grafit veya siyah renklerde sunularak babanıza olan sevginizin mükemmel bir ifadesine dönüşüyor.

 

About author View all posts

permun