BR 03-92 Diver Red Bronze

Bell & Ross dalış saatleri, büyüleyici olduğu kadar tehlikeli olan bir ortamda keşfe çıkmak için ideal çözümleri sunuyor. Markanın denizcilik alanındaki tecrübesi; tasarımcıların, saat üreticilerinin ve su altı uzmanlarının bilgi ve becerilerinin aynı noktada buluşmasından doğuyor. Her bir saat, belirli çevre koşullarına uyum sağlayacak şekilde tasarlandı.

Bell & Ross, derin sularla mükemmel uyum içinde olan DIVER BRONZE saatleri geliştirdi. 2018’de siyah versiyon, 2019’da yeşil versiyon ve geçtiğimiz yıl lacivert versiyonun tanıtılmasının ardından; marka şimdi de renk kartelasını kırmızı ile tamamlıyor.

Kasa ve bezelde, %92 bakır ve %8 kalay içeren bir alaşım olan CuSn8 bronz, satine cilalı formda kullanılıyor. Bu alaşım, geçmişte derin deniz dalgıçlarının başlıklarında ve gemi inşasında kullanılması nedeniyle dalış tarihinde önemli bir yere sahip. Pembe dokunuşlarla bezeli olan bronz, zaman geçtikçe güzel bir görünüm kazanıyor. Oluşacak patina, bu DIVER saatin koleksiyonerlerin beğenisini kazanan özgün ve benzersiz karakterini vurgulayacak. Anodize kırmızı bezel, kırmızı lake kadran ve kızıl kahverengi kayış kullanılıyor. Bu üç ton mükemmel bir uyum sergileyerek yüksek kaliteli bir görünüm sunuyor. Önceki versiyonlarda olduğu gibi, paslanmaz çelik arka kapak ve anodize alüminyum bezel halkası haricinde kasanın tüm metal parçaları bronzdan yapılıyor. 999 parçalık limitli üretim şeklinde sunulan BR 03-92 DIVER RED BRONZE modeli, arka kapakta işlemeli bir dalgıç başlığı ile saatin amblemini taşıyor. Kıymetli, dayanıklı ve yüksek karakterli BR 03-92 DIVER RED BRONZE, hem karada hem de denizde beylere eşlik etmesi için tasarlandı. Markanın sürekli mükemmeliyete ulaşma, zorluklara göğüs germe ve yenilikler yaratma arayışı; İsviçre Saat Endüstrisi Federasyonu tarafından dalış saatleri için belirlenen tüm standartlara ve ISO 6425 standardına uygun olan bu şık BR 03-92 DIVER RED BRONZE modelde yansıtılıyor. 300 metreye kadar su geçirmez özelliğe sahip model, okyanusların derinliklerini fethetmeye hazır. Mat kahverengi deri kayış ve bej dikişler, saatin özgün vintage ruhunu doğruluyor ancak dalış sırasında kullanım için kauçuk kordonla değiştirilebiliyor.

Mekanizma: BR-CAL.302. Otomatik mekanik. Cam: anti refle kaplamalı safir cam.

Fonksiyonlar: saat, dakika, saniye ve tarih. Su geçirmezlik: 300 metre.

Kasa: 42 mm çap. Satine finisajlı ve parlak CuSn8 bronz. 60 dakika ölçekli ve kırmızı anodize alüminyum halkalı tek yönlü bronz bezel. Vidalı tepe. Tepe koruyucu. Çelik arka kapak.

Kayışlar: Kahverengi dana derisi ve siyah kauçuk.

Kadran: kırmızı. Altın kaplamalı, Super-LumiNova® dolgulu indeksler. Super-LumiNova® dolgulu, altın kaplamalı, metal iskeletleştirilmiş akrep, yelkovan ve saniye ibresi.

Toka: Pimli. Satine finisajlı ve parlak bronz.

 

About author View all posts

permun